Місячне затемнення 16 травня 2022 року: Чого не можна робити, щоб уберегтися від біди

Перший коридор затемнень 2022 почався з часткового сонячного затемнення 30 квітня. Місячне затемнення 16 травня 2022 року в сузір'ї Скорпіона закриє цей період. Воно відбудеться о 7:11 за київським часом, передають Патріоти України.

Сузір'я Скорпіона відповідає за спілкування, тому день місячного затемнення може надати негативний ефект на комунікативні навички. Підвищується ймовірність виникнення конфліктних ситуацій. В особистих відносинах може на перший план вийти ревнощі. Не давайте своїй другій половинці приводу для, проведіть більше часу разом, уникаючи гострих тем в спілкуванні. Будьте гранично обережними з незнайомцями, в цей день найлегше стати жертвою обману. Люди більш ніж зазвичай схильні до маніпуляцій.

У день закінчення коридору затемнень деякі можуть зіткнутися з незворотністю змін. Можуть прийти до завершення особисті або ділові відносини. Це може стати сигналом того, що потрібно рухатися в протилежному напрямку, тим самим привносячи в своє життя позитивні зміни.

Місячне затемнення найважливіший день не тільки травня, але і першого півріччя. Він допоможе правильно розставити пріоритети і зосередитися на справах першої важливості. При сприятливому розташуванні планет в натальній карті сни в цей день можуть бути віщими і нести в собі цінні підказки як змінити своє життя на краще.

Місячне затемнення 16 травня 2022 року - що не можна робити

Цей день володіє потужною енергетикою і може нашкодити, якщо направити її в неправильне русло. У період місячного затемнення не можна:

  • лаятися і сваритися;
  • брати в борг або позичати гроші;
  • укладати шлюб і починати відносини;
  • брехати і маніпулювати людьми в своїх інтересах.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Буде дуже багато жертв: Астролог назвав міста України, над якими нависла серйозна загроза

п’ятниця, 27 травень 2022, 11:27

Астролог Дмитро Уранус склав гороскоп для України і розповів, над якими містами нависла серйозна небезпека, тому з цих населених пунктів потрібно терміново евакуюватися, передають Патріоти України. У ніч з 24 на 25 травня Марс перейшов в зодіакальний з...

Важкі часи ще попереду? Астролог розповів, коли та як може закінчитися війна в Україні

четвер, 26 травень 2022, 22:38

Останній і найближчий тиждень в Україні будуть дуже важкими, оскільки Марс України і Марс на небі в останню декаду травня 2022 знаходяться в жорсткому протистоянні. І важкі бої за Сєвєродонецьк тому підтвердження. Так, за словами астролога Андрія Денис...