Місячне затемнення 8 листопада: По кому воно проїдеться катком, а кому принесе щастя та успіх

Листопадове місячне затемнення покаже, чи буде світ існувати в його нинішньому вигляді або перетвориться на ядерний попіл. Про це в коментарі "Главреду" розповів астролог Влад Росс, передають Патріоти України.

Місячне затемнення відбудеться 8 листопада, а його пік припаде на 13:02 за Києвом. За словами астролога, це буде "апокаліптичне затемнення".

"Цього разу затемнення може принести цунамі, великі вибухи і навіть застосування ядерної зброї. Можуть бути знищені Лондон, Вашингтон, Нью-Йорк, Амстердам, Варшава, Київ та інші великі міста. Для інших українських міст – Львова, Миколаєва, Дніпра і Харкова – також є така загроза", – зазначив Влад Росс.

Найбільше астролог стурбований великою ймовірністю того, що почнеться ядерна війна, а ядерні удари будуть завдані по Україні.

"У дні поблизу затемнення можливо що завгодно, оскільки в епіцентрі всього цього перебуватиме його величність Плутон, а в натальній карті України до нього робитиме жорсткий аспект Уран. Тому, розпочавшись тут, в Україні, ядерна війна може розігратися до немислимих масштабів. І все це буде пов'язано з листопадовим апокаліптичним затемненням", – застеріг Росс.

Втім, астролог додав, що "зірки схиляють, а не зобов'язують", тому залишається ймовірність, що катастрофи вдасться уникнути.

"Як би там не було, але це затемнення однозначно докорінно змінить всю історію світу. Воно принесе нам розуміння того, що може бути далі. Принаймні почуття свободи, відкритих можливостей і перемоги завдяки цьому затемненню у нас цілком може з'явитися", – вважає Влад Росс.

Астролог наголосив, що листопадове місячне затемнення може ознаменуватися як страшними подіями для України та світу, так і позитивними змінами.

"Відбувається саросний цикл, пов'язаний із групою затемнень – 25 жовтня і 8 листопада. Рівно 18 років тому Ющенко прийшов до влади на такому ж саросі, який зараз відбувається, і тоді перемогла Помаранчева революція. Разом із тим, рівно 18 років тому було і велике цунамі, яке знищило 250 тисяч осіб. От і зараз може вибухнути таке ж цунамі, здатне знищити мільярд або два людей, або ж світ накриє ядерне цунамі", – зазначив Влад Росс.

Астролог додав, що якщо світ колись і буде знищений, то це, швидше за все, станеться під впливом затемнення в знаку смерті – Скорпіоні. "Нинішнє місячне затемнення якраз і буде відбуватися в Скорпіоні, тому воно кардинальним чином змінить всіх нас як на краще, так і на гірше", – прогнозує Росс.

Астролог вважає, що вплив місячного затемнення 8 листопада – більшою мірою негативний, але й позитивний трохи теж – відчують на собі чотири знаки зодіаку.

"Йдеться про знаки нерухомого хреста: Скорпіона, Тельця, Лева і Водолія. На голову Водолія і Тельця посиплеться найбільше шишок від цього затемнення. Для Скорпіона затемнення може створити катастрофічну ситуацію, проте навіть у такій ситуації він може отримати виграш. На Лева також чекає напружений період. Цим чотирьом знакам, з одного боку, щось може вдаватися кардинально змінити у своєму житті, але, якщо вони не захочуть це робити і від чогось відмовлятися, то по них буде завдано потужного удару", – розповів Влад Росс.

А от три знаки зодіаку, за словами астролога, можуть розраховувати на прихильність листопадового затемнення, оскільки їм воно принесе удачу.

"Козерогу буде добре в листопаді і в дні затемнення, хоча на початку місяця все буде дуже непросто. Рибам це затемнення піде на користь і буде для них дуже сприятливим. Стрільцю затемнення зміцнить любов, добробут і відкриє додаткові фінансові можливості, особливо наприкінці місяця. Поясню: затемнення буде програватися, як мінімум, протягом місяця від його появи на небі, тобто з 8 листопада до 8 грудня. Тож на Стрільця затемнення вплине найкращим чином наприкінці листопада і початку грудня", – прогнозує Росс.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Дізнайтеся кого вам судилося зустріти, відповідно до вашого місяця народження

вівторок, 26 вересень 2023, 18:14

Ваша споріднена душа — людина, у якої вистачить енергії жити у швидкому темпі. Народжені в січні живуть насичено і яскраво. Ви часто ризикуєте і на повній швидкості летите вперед. Саме тому так важливо, щоб друга половинка не відставала від вас. Ви буд...

Керувати у них в крові: Знаки зодіаку, які завжди виявляють свої лідерські якості

вівторок, 26 вересень 2023, 17:13

Всім людям хочеться, щоб оточуючі йшли в них на повідку. При цьому вони розуміють, що завжди отримувати те, чого вони бажають, не вийде, що з якимись речами доведеться миритися. Це змушує їх залишати свою думку при собі в більшості випадків і не вказув...