Молодик 26 вересня 2022: Чим він особливий і що обов'язково потрібно зробити

26 вересня о 00:54 за Києвом знову настане молодик. Астрологи нагадують, що це час, коли людям захочеться рівноваги та гармонії, тому що новий місяць опиниться в сузір'ї Терезів. Крім того, цього разу молодик випадає на ретроградний Меркурій, передають Патріоти України.

Основною рисою нинішнього нового місяця буде пошук гармонії та балансу. У багатьох людей відкриється спрага до руху та спроб дізнатися про свій внутрішній світ. Також зустрічатимуться і ті, хто захоче розібратися з професійними проблемами.

Це сприятливий час для відновлення гармонії та спокою, проведення практик для очищення негативних думок. Може виникнути відчуття невпевненості у власних вчинках, тому потрібно добре подумати над тим, чого ви насправді хочете. Нові починання матимуть негативні результати. Краще зосередитись на завершенні поточних справ.

У цей період рекомендується ділитися своїми почуттями, більше часу приділяти саморозвитку та намагатися знайти контакт із оточуючими. Важливо також знайти час для медитацій та усвідомлення себе, щоб зрозуміти, де і навіщо ви знаходитесь, а також яким шляхом йти далі.

Також існує перелік справ, на яких рекомендується сконцентруватися, щоб насититися енергією нового місяця: скласти плани на майбутнє; провести час із близькими людьми; зайнятися творчістю та помедитувати; відпустити всі образи та переживання.

Крім того, існують і вчинки, яких у молодик не варто робити. Молодий місяць 2022 року не приймає: відмов у допомозі; суперечок, образ, сварок; зміни роботи, переїздів у нове житло; подорожей та відряджень.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Можуть принести нещастя! Яким знакам зодіаку не можна носити золоті прикраси - відповідь астролога

вівторок, 21 березень 2023, 11:27

Астрологи розповіли, що у кожного знака Зодіаку є свій список дорогоцінних металів і каменів, які приносять удачу і щастя, і є список того, що приносить біди. Розповідаємо про знаки, яким не можна носити жовте золото - воно викликає проблеми в житті, п...

Які жінки за знаком зодіаку з роками тільки розквітають - вони непідвладні старості

вівторок, 21 березень 2023, 10:12

Є такі люди, краса яких з роками анітрохи не псується, а навіть навпаки - розквітає. Навколишні лише захоплюються ними і не вірять реальному віку. Астрологи вважають, що в цьому є заслуга небесних світил. Так, вони особливо благоволять в довгій красі Р...