Молодик 26 вересня 2022: Чим він особливий і що обов'язково потрібно зробити

26 вересня о 00:54 за Києвом знову настане молодик. Астрологи нагадують, що це час, коли людям захочеться рівноваги та гармонії, тому що новий місяць опиниться в сузір'ї Терезів. Крім того, цього разу молодик випадає на ретроградний Меркурій, передають Патріоти України.

Основною рисою нинішнього нового місяця буде пошук гармонії та балансу. У багатьох людей відкриється спрага до руху та спроб дізнатися про свій внутрішній світ. Також зустрічатимуться і ті, хто захоче розібратися з професійними проблемами.

Це сприятливий час для відновлення гармонії та спокою, проведення практик для очищення негативних думок. Може виникнути відчуття невпевненості у власних вчинках, тому потрібно добре подумати над тим, чого ви насправді хочете. Нові починання матимуть негативні результати. Краще зосередитись на завершенні поточних справ.

У цей період рекомендується ділитися своїми почуттями, більше часу приділяти саморозвитку та намагатися знайти контакт із оточуючими. Важливо також знайти час для медитацій та усвідомлення себе, щоб зрозуміти, де і навіщо ви знаходитесь, а також яким шляхом йти далі.

Також існує перелік справ, на яких рекомендується сконцентруватися, щоб насититися енергією нового місяця: скласти плани на майбутнє; провести час із близькими людьми; зайнятися творчістю та помедитувати; відпустити всі образи та переживання.

Крім того, існують і вчинки, яких у молодик не варто робити. Молодий місяць 2022 року не приймає: відмов у допомозі; суперечок, образ, сварок; зміни роботи, переїздів у нове житло; подорожей та відряджень.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Люди будуть перебувати у сум'ятті й паніці, але ЗСУ чекають перемоги": Відома таролог поділилась прогнозом на грудень

четвер, 1 грудень 2022, 19:53

Масовані атаки Росії на об'єкти критичної інфраструктури України в грудні не припиняться, але навіть погода сприятиме успішному просуванню ЗСУ на фронті. Такий прогноз зробила таролог і астролог Рубіна Цибульська, зазначивши, що у новому місяці в Украї...

Володіють особливою "магією": Жіночі імена, які притягують чоловіків як магніти

четвер, 1 грудень 2022, 7:16

Деякі дами - такі чарівниці, що притягують чоловіків як магніти. Ви скажете, справа в красі, і будете мати рацію. Чи є у спокусниць, повз яких не пройде жоден хлопець, щось спільне, передають Патріоти України. Деякі жіночі імена настільки особливі, що...