Молодик 26 вересня 2022: Чим він особливий і що обов'язково потрібно зробити

26 вересня о 00:54 за Києвом знову настане молодик. Астрологи нагадують, що це час, коли людям захочеться рівноваги та гармонії, тому що новий місяць опиниться в сузір'ї Терезів. Крім того, цього разу молодик випадає на ретроградний Меркурій, передають Патріоти України.

Основною рисою нинішнього нового місяця буде пошук гармонії та балансу. У багатьох людей відкриється спрага до руху та спроб дізнатися про свій внутрішній світ. Також зустрічатимуться і ті, хто захоче розібратися з професійними проблемами.

Це сприятливий час для відновлення гармонії та спокою, проведення практик для очищення негативних думок. Може виникнути відчуття невпевненості у власних вчинках, тому потрібно добре подумати над тим, чого ви насправді хочете. Нові починання матимуть негативні результати. Краще зосередитись на завершенні поточних справ.

У цей період рекомендується ділитися своїми почуттями, більше часу приділяти саморозвитку та намагатися знайти контакт із оточуючими. Важливо також знайти час для медитацій та усвідомлення себе, щоб зрозуміти, де і навіщо ви знаходитесь, а також яким шляхом йти далі.

Також існує перелік справ, на яких рекомендується сконцентруватися, щоб насититися енергією нового місяця: скласти плани на майбутнє; провести час із близькими людьми; зайнятися творчістю та помедитувати; відпустити всі образи та переживання.

Крім того, існують і вчинки, яких у молодик не варто робити. Молодий місяць 2022 року не приймає: відмов у допомозі; суперечок, образ, сварок; зміни роботи, переїздів у нове житло; подорожей та відряджень.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Рік Зеленого Дерев'яного Дракона: Що нам принесе 2024 рік і кому особливо пощастить у цей час

неділя, 24 вересень 2023, 11:56

До настання нового - 2024 року - залишається трохи більше трьох місяців, а, отже, саме час дізнатися, що він нам несе. Насамперед, під знаком якого тотему він мине, яка з чотирьох космічних стихій пануватиме над нами, чого нам очікувати від нових 366 -...

ТОП-3 знаки зодіаку, які роблять життя простішим і щасливішим - про таких друзів мріє кожна людина

неділя, 24 вересень 2023, 9:10

Не обов’язково мати 100 друзів, щоб бути щасливим. Достатньо щонайменше трьох. І бажано, щоб їх було народжено під певними знаками зодіаку, передають Патріоти України. Як стверджують астрологи, їхня присутність у вашому житті здатна вирішити безліч рі...