Може зруйнуватися все! Трьом знакам Зодіаку загрожують серйозні конфлікти в сімейному житті: гороскоп на серпень

Для більшості знаків зодіаку серпень буде вдалим, але для представників трьох знаків місяць стане періодом випробувань - будуть перевірені на міцність стосунки, і не всім парам судилося легко подолати цей етап. Про це йдеться в гороскопі, складеному Хаялом Алекперовим, двічі переможцем «Битви екстрасенсів» і постійним експертом проекту «Слідство ведуть екстрасенси» (СТБ), передають Патріоти України.

Для Дів існує ризик, що побутові сімейні суперечки переростуть в затяжні конфлікти. Тому в серпні краще уникати будь-яких сперечань із другою половинкою.


Скорпіонам астролог радить не сприймати в штики критичні зауваження від коханої людини. Деякі поради можуть виявитися слушними і вартими уваги та допоможуть не допустити помилок.

У Стрільців у серпні є ризик охолодження стосунків, тому не соромтеся виявляти увагу до почуттів близької Вам людини, покажіть йому, що він може розраховувати на підтримку.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Уникайте укладання важливих договорів: Гороскоп на тиждень з 27 вересня до 3 жовтня для всіх знаків Зодіаку

субота, 25 вересень 2021, 12:44

Докладний гороскоп на тиждень з 27 вересня до 3 жовтня 2021 року склала астролог Анастасія Коритцева, повідомляють Патріоти України та пропонують із ним ознайомитися. Одним із головних аспектів цього тижня буде розворот Меркурія в ретроградний рух, як...

Потужна енергетика підніме на ноги навіть найбільш ледачих: Гороскоп на 26 вересня для всіх знаків зодіаку

субота, 25 вересень 2021, 10:10

У цей час важливо налаштовуватися на хороше, завдяки чому — оскільки позитивне мислення ще ніхто не скасовував — можна розраховувати на вигідні пропозиції в професійній сфері, несподіваний прибуток і успішні робочі відрядження. Найкращих результатів вд...