Можливий навіть держпереворот: Астролог попередила про небезпечні події в грудні

Грудень 2021 року буде дуже багатий на різні астрологічні події. В останньому місяці року є кілька дат, які загрожують стати дуже небезпечними для багатьох життєвих сфер. Астролог і астропсихолог Валентина Віттрок попередила про небезпечний період 8 і 9 грудня, передають Патріоти України.

Як пояснила астролог, в ці два дні очікується квадратура між Марсом і Юпітером. Ця подія ускладниться проходженням транзитного Місяця по знаку Водолія. Таке поєднання може стати тригером для політичних катаклізмів або природних.

За словами Віттрок, є велика ймовірність напруженості в суспільному житті. В крайньому разі - вона може довести до державного перевороту. Крім того, катаклізми можуть бути й погодні – урагани, землетруси або повені. І причиною техногенних катастроф може стати саме людський фактор.

Небезпечний період буде й у взаєминах людей. Астролог рекомендує в спілкуванні з іншими людьми проявляти максимальну обережність. Сказане зопалу образливе слово може привести до руйнування відносин, який шикувалися та існували далеко не один рік.

Варто стримувати свої емоції, виключити агресивність, не вплутуватися в конфлікти та постаратися не піддаватися на провокації.

Джерело: ТСН.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Буде багато жертв і руйнувань": Астролог назвала два міста, які терміново потрібно залишити

середа, 17 серпень 2022, 11:59

Астролог Ангеліна Вакуліна назвала регіони, які терміново потрібно залишити. Жителям цих регіонів потрібно евакуюватися найближчим часом, до 24 серпня, передають Патріоти України. За словами астролога, потужні обстріли чекають на Нову Каховку і Нікопол...

"Полетять ракети, будуть вибухи": Екстрасенс назвала міста, що опинилися під ударом 24 серпня

середа, 17 серпень 2022, 10:22

Екстрасенс Людмила Хомутовська в програмі "Таня+" назвала українські міста, які можуть постраждати від ракетних ударів вже 24 серпня, в День незалежності України, передають Патріоти України. За її словами, важка ситуація зберігається на сході України. ...