Можливий навіть держпереворот: Астролог попередила про небезпечні події в грудні

Грудень 2021 року буде дуже багатий на різні астрологічні події. В останньому місяці року є кілька дат, які загрожують стати дуже небезпечними для багатьох життєвих сфер. Астролог і астропсихолог Валентина Віттрок попередила про небезпечний період 8 і 9 грудня, передають Патріоти України.

Як пояснила астролог, в ці два дні очікується квадратура між Марсом і Юпітером. Ця подія ускладниться проходженням транзитного Місяця по знаку Водолія. Таке поєднання може стати тригером для політичних катаклізмів або природних.

За словами Віттрок, є велика ймовірність напруженості в суспільному житті. В крайньому разі - вона може довести до державного перевороту. Крім того, катаклізми можуть бути й погодні – урагани, землетруси або повені. І причиною техногенних катастроф може стати саме людський фактор.

Небезпечний період буде й у взаєминах людей. Астролог рекомендує в спілкуванні з іншими людьми проявляти максимальну обережність. Сказане зопалу образливе слово може привести до руйнування відносин, який шикувалися та існували далеко не один рік.

Варто стримувати свої емоції, виключити агресивність, не вплутуватися в конфлікти та постаратися не піддаватися на провокації.

Джерело: ТСН.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Не діліться таємницями ні з ким: Гороскоп Павла Глоби на 28 січня для всіх знаків Зодіаку

четвер, 27 січень 2022, 22:29

Гороскоп на 28 січня 2022 року радить Водоліям вирішити усі фінансові питання. Дівам варто тримати свої секрети в таємниці. Астрологи радять утриматися від ризиків та експериментів у робочій сфері, передають Патріоти України.

Гроші, успіх у любові чи витрати: Гороскоп на лютий 2022 для всіх знаків Зодіаку

четвер, 27 січень 2022, 18:26

У лютому увагу багатьох представників зодіакального кола буде зосереджено на сфері особистих відносин. Деякі знаки будуть зайняти зміцненням фінансового становища і шукати розумний компроміс, який допоможе зміцнити відносини в сім'ї і уникнути конфлікт...