Можна легко виправити колишні помилки: Гороскоп на 26 жовтня для всіх знаків Зодіаку

Удача буде супроводжувати сміливі та зухвалі знаки Зодіаку, передають Патріоти України.

Овен

День рівноваги, отримання космічної енергії, самозаглиблення, влаштування особистого життя. Ваші чарівність і завзятість допоможуть вам досягти високих результатів, однак не слід форсувати події - ваш успіх залежить від повільного поступального руху до мети.
Телець
День здобуття енергії, нових знань, внутрішньої свободи. Життєвий потенціал знаходиться на високому рівні. Хороший день для гармонійних подружніх відносин, веселощів, розкріпачення. Сьогодні краще займатися тільки звичною для себе роботою. Можлива удача в комерційних справах. Для більшої ймовірності успіху необхідно заручитися підтримкою впливових покровителів або партнерів.
Близнюки
Ваш життєвий потенціал знаходиться на високому рівні. У цей день з'являється чудовий шанс виправити деякі помилки в особистому житті. Несподівана звістка може вплинути на відносини з близькою людиною або в корені змінити ваше поточне службове або суспільне становище.
Рак
Планети радять звернути пильну увагу на нові вигідні ділові пропозиції і використовувати їх з максимальною вигодою для себе. Зірки сприяють любові і гармонійним сімейним відносинам. Сон напередодні - віщий на місяць.
Лев
На роботі прислухайтеся до думки начальства і для різноманітності просто виконуйте доручення, не додаючи креативу. Будьте уважні до себе, необхідно берегти здоров'я. Постарайтеся брати відгули, влаштовуйте собі додаткові вихідні, щоб відсипатися.
Діва
День сприятливий для реалізації творчих задумів або справ, пов'язаних з благоустроєм будинку. Корисні фізичні навантаження, заняття спортом, ремонт або наведення порядку. Сьогодні вас чекають нові цікаві знайомства - не виключено, що з ділових вони переростуть в дружні.
Терези
Сприятливі фізичні вправи, спілкування, активний відпочинок та розваги. Не виключено, що день надовго запам'ятається вам відчуттям вселенської гармонії. Ви зможете блискуче проявити себе на будь-якому терені, проте слід визначити межі своїх можливостей. Рішучість або прагнення братися за здійснення глобальних проектів може обернутися проти вас.
Скорпіон
Скорпіони сьогодні налаштовані виключно на романтику, але ваша нерішучість може вивести кохану половинку з себе. Будьте сміливіше. Не звертайтесь до свого коханого з недвозначними натяками - він явно "не в темі" і зайнятий собою і своїми проблемами. Якщо ви застудилися, не запускайте і не ходіть хворим на роботу. Інакше ускладнень не уникнути.
Стрілець
Сьогодні зірки рекомендують бути уважними: вам належить підготуватися до прийняття дуже важливих рішень. Можливі конфлікти з начальством внаслідок того, що ви занадто покладалися на свої сили або на запевнення партнерів, в результаті чого не впоралися з дорученою справою.
Козеріг
Ймовірно, відкладені справи або давні зобов'язання вимагатимуть негайного виконання. Бійтеся пліток і наклепу. Не здійсняйте вечірніх прогулянок на самоті.
Водолій
Сприятливий день для звернення до начальства, в урядові установи або громадські організації. Сміливо пускайтеся в нові ризиковані заходи, не побоюючись, що вони виявляться безрезультатними. Постарайтеся утриматися від офіційності і натягнутості в поведінці.
Риби
Пасивний, споглядальний день. Використовуйте сприятливий момент для обмірковування або рішення відкладених справ. В особистому житті належить знайти компроміс між тим, що хочеться, і тим, що необхідно зробити. Все благополучно вирішиться, якщо ви будете діяти за своїм звичаєм обдумано і обережно.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Пророцтва відомої грузинської провидиці на 2022 рік могли стосуватися Запорізької АЕС

субота, 13 серпень 2022, 18:29

Грузинська провидиця Лела Какулія у травні 2022 року передбачала певні події на території України, наслідки від яких затьмарять чорнобильську катастрофу. Ці слова можуть стосуватися нинішньої ситуації навколо Запорізької АЕС, зазначають Патріоти Україн...

Із 13 до 17 серпня треба бути обережними: Таролог дав прогноз по найнебезпечніших містах в Україні

субота, 13 серпень 2022, 15:00

Таролог та екстрасенс Роман Шептицький попередив про підвищену загрозу в західних регіонах України у період з 13 до 17 серпня та назвав найнебезпечніші міста з регіонами. Такий прогноз він зробив на своєму YouTube-каналі, розклавши карти, передають Пат...