Можна нарватися на скандал: Астрологиня назвала знаки Зодіаку, які не розуміють жартів

Гумор допомагає нам жити, оскільки примиряє з наявною - не завжди приємною - дійсністю. Проте є люди, яких можна з повним правом називати гуморопозбавленими - вони все сприймають серйозно. Астрологиня Людмила Булгакова назвала знаки зодіаку, які не розуміють жартів, передають Патріоти України.

Овен (21.03 – 20.04)

Овни є "гуморопозбавленими" через свою запальність: будь-який жарт вони приймають на свій рахунок, страшно гніваються і кидаються в бійку — коли в переносному, а коли і в прямому сенсі цього слова. Згодом ці гарячі голови розуміють — часто після того, як їм пояснять, — що ніхто не хотів їх образити. Представники знака заспокоюються, перепрошують і навіть соромляться своєї поведінки, але осад — як у них, так і у тих, хто їх оточує — залишається.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Козороги відзначилися і тут — вони входять до трійки зодіакальних знаків, які далеко не завжди розуміють чужі жарти. Особливо дивним їм здається тонкий — так званий, англійський — гумор, який вимагає більш широкого спектру сприйняття, ніж гумор традиційний — простий і нехитрий. Особливо багато представників знака серед шанувальників сучасних гумористів, які, як прийнято говорити, дозволяють собі жарти "нижче пояса".

Рак (22.06 – 22.07)

Раки не розуміють жартів винятково через свою рідкісну уразливість: вони теж все приймають на свій рахунок, але, на відміну від тих же Овнів, навіть прийнявши вибачення від тих, хто, на їхній погляд, зачепив їх за живе, зберігають ці підозри і побоювання якщо не на все життя, то на довгий час. А якщо людина впевнена, що чужий жарт був придуманий і сказаний для того, щоб отруїти їй життя, про яке почуття гумору може йтися?

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Буде дуже багато жертв: Астролог назвав міста України, над якими нависла серйозна загроза

п’ятниця, 27 травень 2022, 11:27

Астролог Дмитро Уранус склав гороскоп для України і розповів, над якими містами нависла серйозна небезпека, тому з цих населених пунктів потрібно терміново евакуюватися, передають Патріоти України. У ніч з 24 на 25 травня Марс перейшов в зодіакальний з...

Важкі часи ще попереду? Астролог розповів, коли та як може закінчитися війна в Україні

четвер, 26 травень 2022, 22:38

Останній і найближчий тиждень в Україні будуть дуже важкими, оскільки Марс України і Марс на небі в останню декаду травня 2022 знаходяться в жорсткому протистоянні. І важкі бої за Сєвєродонецьк тому підтвердження. Так, за словами астролога Андрія Денис...