Можуть піти на все? Чотири знаки Зодіаку частіше за інших обманюють своїх партнерів

У любові довіра і чесність - дві найважливіші складові успіху. Але деякі люди вважають за краще брехати тільки лише тому, що хочуть зберегти стосунки, зазначають Патріоти України.

Астрологи видання Panoramaweb назвали чотири знаки зодіаку, які можуть легко піти на обман або приховати "незручну" правду. Вони можуть у будь-який момент підірвати довіру.

Близнюки

Народжені під цим знаком майже миттєво визначають, що турбує їх партнера. Але вони вважають, що кращий спосіб уникнути проблем - це замовчати або приховати правду. Близнюки віддають перевагу спокою і не хочуть конфліктів.

Рак

Раки сповнені любові і миру, але іноді можуть брехати, щоб добре виглядати в очах інших. Для них важливі добрі стосунки, тому вони рідко показують свої негативні емоції і приховують правду, яка може засмутити партнера.

Водолій

Уродженці цього знаку не тільки багато брешуть своєму партнеру, але також здатні піти на зраду. Вони не дуже добре вміють приховувати правду, тому у стосунках часто виникають проблеми.

Риби

Представники цього знаку здатні брехати в любові, щоб уникнути поганого настрою і сварок. Вони не хочуть завдавати болю своєму обранцеві, тому приховують правду. Їм краще збрехати, ніж бути щирими.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Екстрасенс назвала терміни, коли охоплена війною Україна буде тріумфувати

вівторок, 24 травень 2022, 11:22

Одна з найсильніших екстрасенсів України Рубіна Цибульська дала прогноз для України в 2022 році за місяцями. Своїми прогнозами вона поділилася на своєму YouTube-каналі, передають Патріоти України. Буде підписання важливих документів за участю іноземни...

Потужний наступ і обстріли: Астролог склала гороскоп для України і назвала небезпечні дати в травні

вівторок, 24 травень 2022, 7:26

Україну до кінця травня очікує два найнебезпечніших дні. Саме 28 і 29 травня не виключені якісь травмуючі події в інформаційному полі - на поверхню можуть вийти погані новини, передають Патріоти України. Астролог Надія Борова в своєму прогнозі зазначил...