Можуть розбити сім'ю: Астрологи назвали головних розлучниць за знаком Зодіаку

Астрологи назвали чотири знаки Зодіаку серед жінок, які здатні влізти в чужу сім'ю і відвести чоловіка у законної дружини. Так-так, їх варто побоюватися, якщо не хочете, щоб ваш шлюб був зруйнований, зазначають Патріоти України.

Овен

Жінка-Овен - вогняна дамочка, якій досить тільки пальцем поманити чоловіка і він вже біжить до неї на всіх порах. Зазвичай чоловіки, які занудьгували в шлюбі, швидко йдуть від своїх дружин до таких коханок, як Овни. З ними вони знову починають відчувати радості життя і пристрасть, яка у відносинах з дружиною з роками вщухла.

Близнюки

Якщо ця дама задасться метою, то її вже не зупинити. Чоловіків в ній приваблює певна легкість і повітряність, якої в сімейному житті часто не буває. Ну, ви самі розумієте, побут і все таке відіграють свою роль, і не завжди хорошу. А ще дівчина-Близнюк - ще та власниця, так що чоловіка вона вже не відпустить.

Лев

Леви здатні відвести будь-якого чоловіка з сім'ї. Вони приваблюють їх своєю яскравою натурою, вогненним характером і позитивним настроєм. Більш того, ці жінки дуже пристрасні. Навіть якщо у неї на шляху встане не тільки дружина, але і діти, Левиця все одно їх не помітить і піде далі домагатися своєї мети. Будьте обережні з цією жінкою, адже саме вона несе найбільшу небезпеку для вашої родини.

Риби

Спокійні і милі Риби найчастіше влазять в любовні трикутники тільки якщо дуже сильно люблять. І для досягнення своєї мети вони не погребують будь-якими методами, адже на кону найсвітліше і щире почуття. І так, совість її не буде мучити.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Не можна ігнорувати сирени: Екстрасенс розповів, які області України під загрозою ракетних ударів

понеділок, 15 серпень 2022, 23:56

У період до 17 серпня 2022 року ракетні удари загрожують Хмельницькій, Львівській, Рівненській, Чернівецькій областях. Також у зоні ризику регіони, де відбуваються активні бойові дії. Про це заявив таролог та екстрасенс Роман Шептицький. Він закликав у...

Пророцтва відомої грузинської провидиці на 2022 рік могли стосуватися Запорізької АЕС

субота, 13 серпень 2022, 18:29

Грузинська провидиця Лела Какулія у травні 2022 року передбачала певні події на території України, наслідки від яких затьмарять чорнобильську катастрофу. Ці слова можуть стосуватися нинішньої ситуації навколо Запорізької АЕС, зазначають Патріоти Україн...