Можуть розвалити все: Три найгірших начальники по знаку Зодіаку - їм не притаманні лідерські якості

Якщо вас не влаштовує ваше начальство, можливо, він або вона є представником одного з трьох знаків Зодіаку, яких астрологи назвали найгіршими керівниками, зазначають Патріоти України.

Через риси характеру і відсутність лідерських якостей, вони просто не можуть стати хорошими наставниками і курирувати всі важливі процеси. Хто ж вони ці нездари?

Найгірші начальники по знаку Зодіаку

Риби

Астрологи вважають, що представники цього знака є найгіршими начальниками з усіх, оскільки у них просто недостатньо якостей, властивих лідеру. Риби - мрійливі люди, які майже завжди знаходяться на своїй хвилі. Вони не зібрані і не цілеспрямовані, а тому цілком можуть забути про важливі події навіть не видати зарплату в строк. У них не виходить контролювати дисципліну в колективі. Через свою доброту їм досить важко буде розпрощатися з некомпетентним співробітником.

Близнюки

Представники цього знака більше говорять ніж роблять. Їх комунікативні якості допоможуть їм на зустрічі з потенційними клієнтами, якщо вона взагалі відбудеться, оскільки через свою безвідповідальність Близнюки і зовсім можуть не з'явитися. Як то кажуть, обіцяного три роки чекають, але від начальника-Близнюка взагалі мало чого можна дочекатися. Усі прохання співробітників вони пропускають повз вуха.

Рак

Народжені під цим знаком люди не прагнуть стати біля керма. Однак якщо це все ж сталося, то вони будуть ніякими лідерами. Начальник-Рак не хоче брати на себе зайву відповідальність і вже тим більше відповідати за когось або за весь проєкт. Давши комусь завдання, представники цього знака будуть контролювати роботу, не зможуть стояти осторонь і в кінцевому підсумку все одно все перероблять самі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Намічається важливий поворот у житті: Рік Тигра буде доленосним для трьох знаків Зодіаку - такої удачі ще не було

понеділок, 24 січень 2022, 15:00

Рік Чорного Водяного Тигра буде насиченим і повним подіями для багатьох представників зодіакального кола. Але тільки п'ять щасливчиків можуть розраховувати на прихильність великої смугастої кішки і щедрі подарунки долі, зазначають Патріоти України. Фі...

Фатальна любов чи загроза весіллю: Любовний гороскоп на тиждень 24-30 січня

понеділок, 24 січень 2022, 14:22

Любовний гороскоп на тиждень розповість, кому зі знаків варто утриматися від нових знайомств, а кому очікувати поворотних подій в сімейних відносинах, передають Патріоти України. Початок тижня буде просто-таки ідеальним для побачення з новим шанувальни...