Ми всі не помремо, а от Путін - може: Знайдено пророцтва Ванги на 2024 рік

Вірите ви у паранормальне, чи ні, але щоразу із наближенням Нового року мережу заповнює не лише Мерая Кері із безсмертним All I Want For Christmas Is You, але й усілякі пророцтва (різного ступеня якості та достовірності), які розповідають про те, як ми житимемо наступного року, передають Патріоти України.

Попри здоровий скептицизм та усвідомлення того, що більшість обіцяного на 2023 рік так і не відбулося, пропонуємо не псувати традицію та дати слово Бабі Ванзі.

Пророцтва померлої сліпої на 2024 рік публікують різні західні видання. Українців, ймовірно, чекатиме приємний сюрприз.

Хто така Баба Ванга

Ванга була сліпою болгарською провидицею, яка нібито вміла заглядати в майбутнє і передбачати те, що станеться.

За порадою до неї приїжджали не лише звичайні люди, але болгарський цар Борис III і радянський лідер Леонід Брежнєв і, навіть, Адольф Гітлер. Принаймні, так стверджується.

ЗМІ вважають, що Ванга передбачила загибель підводного човна "Курськ" у 2001 році, терористичну атаку 11 вересня 2001 року в США, прихід до влади Дональда Трампа та багато іншого. А на 2023 рік, серед іншого, вона обіцяла вибух ядерної бомби … Звісно, попереду ще грудень, тож давайте без оцього скептицизму. Та й взагалі, може Ванга просто бачила уривок з "Оппенгеймера" Крістофера Нолана.

Баба Ванга померла в 1996 році, але й досі продовжують знаходити її передбачення, зроблені на кожен наступний рік. Чи робила їх сама Ванга … знає лише сліпа провидиця.

Тим не менше, 2024 рік уже на носі, тож вмощуйтесь зручніше і приготуйтеся зазирнути в майбутнє.

Путін все(?)

Як повідомляється, Ванга нібито передбачила, що у когось у країні-агресорці Росії совість прокинеться настільки, що він вчинить замах не на аби кого, а на самого агресора – Володимира Путіна. При чому, жодних візитівок Яроша чи чогось подібного … Провидиця нібито бачила, що замах на главу Кремля здійснить громадянин Росії. Що ж, залишається тільки побажати удачі.

Земля зійде з орбіти

Але давайте перейдемо до більш приземлених речей. У 2024 році нібито відбудеться щось таке, що призведе до змін орбіти Землі. Що саме, коли саме, як саме? Це нехай розбираються науковців. Баба сказала, значить буде. Якщо з орбітою щось таки станеться, то нам не позаздриш. Подумайте про руйнування клімату, різке підвищення рівня радіації та всеохоплюючий хаос …

Тероризм і біологічна зброя

2024 рік нібито стане для країн Європи не надто хорошим. Там, за прогнозами Ванги, відбуватиметься багато терактів. Окрім того, одна з великих країн Європи або випробує, або застосує біологічну зброю. Все дуже таємничо, але зовсім не радісно …

Прорив у квантових обчисленнях

Наступне передбачення на тлі постійних новин про покращення штучного інтелекту (чи здогадувалася Ванга взагалі про його існування?) виглядає досить навіть правдиво. 2024 року нібито станеться прорив у створенні квантових х комп'ютерів. А це означатиме революцію у технологіях і ще швидшу розробку ШІ, що вплине на життя майже кожної людини на Землі.

Економічна криза

За прогнозом провидиці в 2024 році нас чекає потужна економічна криза. Вона вплине на світову економіку наступного року, причому основними факторами стануть зростання рівня боргу та ескалація геополітичної напруженості.

Люди-конструктори

Ванга ще на 2023 рік нібито прогнозувала, що природні пологи будуть заборонені на законодавчому рівні у всьому світі, а людей почнуть вирощувати у лабораторіях. Це дозволить батькам обирати, якою саме стане їхня майбутня дитина. Не вірите? Почитайте ось тут. А тепер здогадайтеся з першого разу, що саме вона прогнозує на 2024 рік …

Генетичне налаштування майбутніх дітей, звісно, було б багато в чому чудовою новиною, але, давайте будемо відверті, цього точно не станеться в 2024 році.

Прорив у лікуванні смертельних хвороб

Більш реально звучить прогноз Ванги про те, що людство винайде ліки проти раку. Принаймні, певні кроки в цьому напрямку ми бачили в останні роки. От хоча б тут.

2024 і до безкінечності

Тим же хто хоче більшого, зауважимо, що Ванга передбачила і рік, який стане фінальним для усього людства. Готові?

2025-2028 роки – світовий голод;

2076 рік – повернення комунізму;

2304 рік – подорожі в часі;

5079 рік – кінець світу.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Гороскоп на 23 лютого для всіх знаків зодіаку

п’ятниця, 23 лютий 2024, 5:20

14 день місячного календаря. Зростаючий Місяць перебуває у знаку зодіаку Лев. Цей день створює атмосферу для активності і руху. Ви можете відчувати себе більш енергійними і мотивованими до досягнення своїх цілей. Важливо зберігати цю енергію на корисні...

Ситуація складна: Тарологиня дала прогноз, чи буде збільшення обстрілів на річницю вторгнення 24 лютого

четвер, 22 лютий 2024, 7:56

"Дзеркальна" дата 24.02.2024, коли в обох частинах числа - одні й ті ж самі цифри, принесе з собою не тільки великі можливості, але й таїть в собі небезпеку, зокрема, щодо збільшення кількості обстрілів чи загострення на фронті, передають Патріоти Укра...