На них чекає справжній фарт: Травень 2021 стане "переломним" для шести знаків Зодіаку - попереду успіх і гроші

Астрологи, які раніше розповіли, хто з представників гороскопу в травні зустріне свою любов, назвали шість знаків зодіакального кола, яким травня принесе успіх в роботі і гроші. Про це пише видання Рassion.ru, передають Патріоти України.

Овен

Овни в травні можуть зіткнутися з труднощами там, де потрібно думати про довгострокову вигоду і прораховувати всі на кілька місяців вперед, а також там, де важливий людський фактор. Можливі й перешкоди у вигляді бюрократичної тяганини. Однак при цьому Овни відкриють для себе нове джерело доходів або укладуть дуже вигідний діловий союз, що допоможе досягнути фінансових і кар'єрних цілей.

Телець

Тельці отримають в травні різноманітні нові можливості майже у всіх сферах своєї життєдіяльності і зможуть використати практично всі шанси. До того ж вам в якійсь справі належить придумати щось абсолютно новаторське або скористатися чиїмись підказками. Крім того, Тельців чекають важливі побутові починання, покупки і накопичення, зміцнення відносин з кимось із колег, а в особистих стосунках ви можете взяти під опіку новачка, який згодом стане вам непоганим помічником.

Близнюки

Близнюки в травні отримають шанс зміцнити своє службове і фінансове становище, якщо захочуть ним скористатися. Не виключено, що представники знаку вирішать, що з вигідними для гаманця і кар'єри обставинами прийде і додаткова відповідальність, яка їм зовсім не потрібна.

Також у Близнюків у травні може з'явитися покровитель, який з особистої симпатії до них вирішить їхні проблеми і допоможе врегулювати якісь матеріальні питання.

Рак

Раки в травні досягнуть колосальних успіхів у всьому тому, в чому особисто зацікавлені: їх чекає дохід або величезна користь від давнього трудомісткого проекту, а тому вони стануть для когось прикладом для наслідування. Також Раки зуміють домовитися з тим, хто раніше не хотів їх слухати, і почнуть якийсь важливий проект. На початку місяця очікується відчутний прибуток і можуть з'явитися нові компаньйони. В середині травня Раки наважаться зробити дорогу покупку, що має відношення до засобів зв'язку і полегшить їхню працю.

Діва

Дів в травні чекає наполеглива і дуже результативна праця і на роботі, і вдома. Все, що ви зробите в перших двох декадах місяця, буде досить довго і вкрай позитивно впливати на ваше існування, плани і самопочуття. Зміцняться в даний період і відносини з діловими партнерами, колегами, ріднею. Після ж 19-го числа не виключені часті порожні суперечки, сварки і непорозуміння через невірно зрозумілу вами або кимось іншим інформацію.

Риби

Риби в травні багато чого досягнуть на роботі і в побуті, причому будь-яка діяльність буде не напруженою, а приноситиме задоволення, допоможе розкрити потенціал і максимально продуктивно реалізувати його. Віддача виявиться відповідною - фінансова, подієва, у вигляді почуття глибокого морального задоволення і чогось цілком матеріального, що залишиться у вашому житті на довгі роки.

Будь-які вкладення, зроблені на початку місяця, окупляться сторицею і принесуть вам масу всього хорошого. В середині травня не виключені невеликі внутрішні метання між боргом і легковажними бажаннями.

Настає ретроградний Сатурн: Астрологи розповіли, що суворо заборонено робити і кому сильно пощастить

понеділок, 17 травень 2021, 23:45

Планета Сатурн почне ретроградний рух 19 травня і пробуде в такому положенні до 15 жовтня. Астролог радить в цей період озирнутися в минуле, провести аналіз і зробити правильні висновки, а ось від нових починань краще відмовитися - планувати їх можна, ...

На вашому порозі з'явиться людина з минулого: Гороскоп на 18 травня для всіх знаків Зодіаку

понеділок, 17 травень 2021, 23:42

Для гарного самопочуття вам потрібно всього лишень більше відпочивати і менше працювати. Якщо з цим складно, спробуйте взяти відгул. Також відмовтеся від шкідливої їжі. Якщо вам захочеться перемити своїм знайомим кістки, женіть від себе ці нездорові ду...