Над Києвом сталося "небесне "знамення": Чого чекати найближчим часом

У небі над Києвом 14 квітня помітили унікальне явище – сонячне гало. Його наші пращури сприймали як важливе знамення.

Що таке сонячне гало

Сонячне гало — це світле слабко забарвлене коло навколо Сонця. Таке оптичне явище виникає внаслідок заломлення та відбиття світла в крижаних кристалах і спостерігається найчастіше в атмосфері у перисто-шаруватих хмар. Кристали криги діють як оптична призма, саме тому ми бачимо біле кільце навколо сонця.

Всього відомо до 90 різновидів гало. Існує навіть місячне гало.

З давньогрецької "гало" перекладається як "сяйво", або "німб".

В Україні гало можна спостерігати 70-120 разів на рік за сприятливих погодних умов.

Цікаво, що побачити гало у небі можна навіть неозброєним оком. Але астрономи радять все ж використовувати сонячні окуляри, аби захистити очі від яскравого світла.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Гороскоп на 29 травня для всіх знаків зодіаку

середа, 29 травень 2024, 5:20

Це 21 день місячного календаря. Спадаючий Місяць перебуває у знаку зодіаку Водолій. 29 травня обіцяє бути насиченим днем, коли зірки сприятимуть вирішенню важливих питань і досягненню нових висот. Використовуйте цей час для саморозвитку, творчих почина...

Гороскоп на 28 травня для всіх знаків зодіаку

вівторок, 28 травень 2024, 5:20

Це 20 день місячного календаря. Спадаючий Місяць перебуває у знаку зодіаку Водолій. 28 травня обіцяє бути насиченим днем, повним нових можливостей та несподіваних поворотів. Використовуйте цей час для розвитку, досягнення цілей і зміцнення відносин. ....