Найбільш містичні дзеркальні дати 2022 року: Що не можна робити 12 та 22 лютого

У 2022 році дзеркальних дат буде дуже багато. Найщасливіші - в лютому, 12.02 і 22.02. Ці дні можуть стати неймовірно щасливими, оскільки містять в собі багато двійок. Нумерологи вважають, що такі дні стануть переломними для всієї цивілізації.

Яку силу матиме дзеркальна дата 12.02 і що в цей день робити категорично не можна – читайте в матеріалі нижче.

Значення двійки в датах

Дата 12.02.2022 містить в собі п'ять двійок. Двійка в нумерології вважається однією з найпотужніших цифр.

Вона спрямована на творення і появу чогось нового, це число інтуїції, рівноваги та світанку. Це символ чоловічого і жіночого начала, внутрішньої сили.

Двійка збігається з канонічним списком всіх людських достоїнств: добру вдачу, миролюбність, великодушність, тактовність, проникливість, романтизм, артистичність і почуття прекрасного.

У буддизмі двійка символізує парні елементи, а в Китаї ця цифра означає все земне і жіноче начало. У Стародавньому Єгипті талісман у формі 2 пальці використовувався для захисту від демонів.

В астрології двійка відповідає за боротьбу добра зі злом. Чим більше двійок - тим більше захисту, рівноваги та магічної позитивної енергетики. У такий день потрібно загадувати найсміливіші бажання.

Болгарська провидиця Ванга неодноразово згадувала у своїх прогнозах день з п'ятьма двійками, який стане важливим для всього людства. "Дракон викине полум'я" - говорила провидиця.

Що потрібно зробити 12.02

12 лютого стане магічним днем і буде мати значення в житті багатьох людей. А сусідство з днем всіх закоханих вказує, на яку сферу життя варто звернути особливу увагу.

За словами нумерологів, ця дата буде вдалою для проведення весільної церемонії, для зізнання в коханні або для пропозиції руки та серця.

Ці числа будуть посилювати почуття закоханих і дадуть додаткову позитивну енергетику.

  • Можна загадувати бажання, в тому числі та пов'язані з коханням
  • Починати нові відносини
  • Будувати плани на майбутнє
  • Грати весілля
  • Миритися зі своїми коханими
  • Говорити про свої почуття
  • Робити пропозицію руки та серця
  • Починати спільне життя

Що не можна робити 12.02

Цей день буде енергетично насиченим і цифри будуть посилювати всі почуття, робити їх більш яскравими.

Варто уникати прояву негативних емоцій, конфліктних ситуацій, сварок і скандалів. Не можна допускати непорозуміння з партнером.

Також потрібно бути обережніше зі своїми думками. Все задумане може швидко втілитися в життя. Потрібно налаштовуватися на позитив, мріяти про щось хороше.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ніхто не повернеться": Українська мольфарка провела обряд на смерть для військових РФ

середа, 18 травень 2022, 21:11

Переможниця 13 сезону «Битви екстрасенсів» українська мольфарка Олена Стеценко провела обряд на смерть російських солдатів, які вбивали, гвалтували та грабували в Маріуполі, Бучі, Гостомелі, Бородянці та інших містах України та чия нога хоч раз ступила...

Коли і чим закінчиться війна в Україні: Топ прогнозів найпопулярніших астрологів

середа, 18 травень 2022, 19:49

Українці, які з 24 лютого цього року живуть у стані страху і тривоги, хочуть знати дату закінчення бойових дій на території своєї країни. Думки з цього приводу у експертів в сфері астрології відрізняються. Патріоти України пропонують вашій увазі топ на...