Найбільш містичні дзеркальні дати 2022 року: Що не можна робити 12 та 22 лютого

У 2022 році дзеркальних дат буде дуже багато. Найщасливіші - в лютому, 12.02 і 22.02. Ці дні можуть стати неймовірно щасливими, оскільки містять в собі багато двійок. Нумерологи вважають, що такі дні стануть переломними для всієї цивілізації.

Яку силу матиме дзеркальна дата 12.02 і що в цей день робити категорично не можна – читайте в матеріалі нижче.

Значення двійки в датах

Дата 12.02.2022 містить в собі п'ять двійок. Двійка в нумерології вважається однією з найпотужніших цифр.

Вона спрямована на творення і появу чогось нового, це число інтуїції, рівноваги та світанку. Це символ чоловічого і жіночого начала, внутрішньої сили.

Двійка збігається з канонічним списком всіх людських достоїнств: добру вдачу, миролюбність, великодушність, тактовність, проникливість, романтизм, артистичність і почуття прекрасного.

У буддизмі двійка символізує парні елементи, а в Китаї ця цифра означає все земне і жіноче начало. У Стародавньому Єгипті талісман у формі 2 пальці використовувався для захисту від демонів.

В астрології двійка відповідає за боротьбу добра зі злом. Чим більше двійок - тим більше захисту, рівноваги та магічної позитивної енергетики. У такий день потрібно загадувати найсміливіші бажання.

Болгарська провидиця Ванга неодноразово згадувала у своїх прогнозах день з п'ятьма двійками, який стане важливим для всього людства. "Дракон викине полум'я" - говорила провидиця.

Що потрібно зробити 12.02

12 лютого стане магічним днем і буде мати значення в житті багатьох людей. А сусідство з днем всіх закоханих вказує, на яку сферу життя варто звернути особливу увагу.

За словами нумерологів, ця дата буде вдалою для проведення весільної церемонії, для зізнання в коханні або для пропозиції руки та серця.

Ці числа будуть посилювати почуття закоханих і дадуть додаткову позитивну енергетику.

  • Можна загадувати бажання, в тому числі та пов'язані з коханням
  • Починати нові відносини
  • Будувати плани на майбутнє
  • Грати весілля
  • Миритися зі своїми коханими
  • Говорити про свої почуття
  • Робити пропозицію руки та серця
  • Починати спільне життя

Що не можна робити 12.02

Цей день буде енергетично насиченим і цифри будуть посилювати всі почуття, робити їх більш яскравими.

Варто уникати прояву негативних емоцій, конфліктних ситуацій, сварок і скандалів. Не можна допускати непорозуміння з партнером.

Також потрібно бути обережніше зі своїми думками. Все задумане може швидко втілитися в життя. Потрібно налаштовуватися на позитив, мріяти про щось хороше.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Пощастить на робочому місці: Кому зі знаків зодіаку чекати кар'єрного просування в жовтні 2023 року

п’ятниця, 29 вересень 2023, 17:57

Майбутній місяць може стати вдалим періодом на робочому місці для деяких знаків Зодіаку. Астролог Анжела Перл розповіла, хто в жовтні зможе просунутися кар'єрними сходами, передають Патріоти України. У жовтні Овен буде натхненний новими ідеями, які при...

Здатні звести з розуму: ТОП-4 жіночих знаки зодіаку, від яких мліють всі чоловіки

п’ятниця, 29 вересень 2023, 8:12

Жінка просто створена для того, щоб чоловік захоплювався нею і обожнював. У принципі, до цього прагнуть багато жінок і у багатьох це добре виходить, передають Патріоти України. Але від жінок, які наpoдилися під цими знаками Зодіаку чоловіки божеволіють...