Навіть у старості бадьорі та енергійні: Астрологи назвали головних довгожителів серед знаків Зодіаку

Астрологи назвали 5 знаків Зодіаку, які довше за інших зберігають ясність розуму та бадьорість, тим самим живучи більш тривале життя, ніж інші знаки, повідомляють Патріоти України.

Овен

Овни з народження мають здоров'я, як у бика. Вони рідко хворіють, тільки стрес може скосити їм пару років. А так, у середньому, жінки-Овни проживають не менше 80 років, а чоловіки - часто доживають до 79.

Тельці

Тельці в середньому живуть 80 років. Вони вражають інших своєю витривалістю, головне не перевтомлюватися.

Близнюки

Жінки-Близнюки живуть понад 86 років, за умови, що не переохолоджувати собі організм, що може створити проблеми в старості. Чоловіки ж у середньому доживають до 78, тому що імунітет у них слабкіше.

Діва

Діви дуже скрупульозно стежать за станом свого здоров'я, що додає їм щасливого життя без болячок, проживаючи більше 80 років.

Козероги

Допитливі до свого здоров'я Козероги відповідально ставляться до своєчасних походів до лікаря, чим продовжують собі життя. Але варто звернути особливу увагу на органи дихальної та сечостатевої системи.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Знаки зодіаку, яким сьогодні астрологи не радять вирушати в поїздки

субота, 16 жовтень 2021, 10:22

Сьогодні, 16 жовтня, вирушати в поїздки не рекомендується представникам всіх знаків зодіаку, але трьом із них залишати будинок особливо небажано. Тельці — якщо, звичайно, дозволить погода — можуть вирушити на дачу, на якій не були від літа, щоб навести...

Хіти тижня. Завжди готові прийти на допомогу: ТОП-3 найдобріші знаки Зодіаку - люди ними часто користуються

субота, 16 жовтень 2021, 4:00

Український астролог Влад Росс розповів, що три знаки Зодіаку володіють неймовірною добротою. При цьому люди часто користуються їх хорошим ставленням до себе, зазначають Патріоти України. Найчастіше навколишні користуються добротою Рака. Рак - це типов...