Навіть у старості бадьорі та енергійні: Астрологи назвали головних довгожителів серед знаків Зодіаку

Астрологи назвали 5 знаків Зодіаку, які довше за інших зберігають ясність розуму та бадьорість, тим самим живучи більш тривале життя, ніж інші знаки, повідомляють Патріоти України.

Овен

Овни з народження мають здоров'я, як у бика. Вони рідко хворіють, тільки стрес може скосити їм пару років. А так, у середньому, жінки-Овни проживають не менше 80 років, а чоловіки - часто доживають до 79.

Тельці

Тельці в середньому живуть 80 років. Вони вражають інших своєю витривалістю, головне не перевтомлюватися.

Близнюки

Жінки-Близнюки живуть понад 86 років, за умови, що не переохолоджувати собі організм, що може створити проблеми в старості. Чоловіки ж у середньому доживають до 78, тому що імунітет у них слабкіше.

Діва

Діви дуже скрупульозно стежать за станом свого здоров'я, що додає їм щасливого життя без болячок, проживаючи більше 80 років.

Козероги

Допитливі до свого здоров'я Козероги відповідально ставляться до своєчасних походів до лікаря, чим продовжують собі життя. Але варто звернути особливу увагу на органи дихальної та сечостатевої системи.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Притягують удачу і багатство: Кішки яких порід стають талісманами для своїх господарів

вівторок, 9 серпень 2022, 16:15

Стародавня порода кішок као-Мані є талісманом удачі і особливо цінується в Таїланді. Місцеві жителі вважають тварину надбанням нації, раніше їх могли собі дозволити тільки члени імператорської сім'ї, передають Патріоти України. Прихильністю богів обдар...

Відомий екстрасенс поділився прогнозом, чи підірвуть окупанти Запорізьку АЕС

вівторок, 9 серпень 2022, 13:41

Екстрасенс Макс Гордєєв зробив передбачення, пов'язане з атомною електростанцією в Запоріжжі. Він сказав, що там зберігається дуже напружена ситуація, передають Патріоти України. За словами експерта, ворог думає, що він захопив Запорізьку АЕС. "Ворог в...