Названо п'ять головних мрійників за знаком Зодіаку - зовсім відірвані від реального світу

Раніше астрологи розповіли про найпрактичніші знаки Зодіаку, тепер же вони назвали головних мрійників гороскопу. Про це пише "Гороскопи 365", передають Патріоти України.

Рак

Рак найчастіше задумливий і поринає в світ своїх мрій. Представники знака в своїх фантазіях здатні створити цілий світ, в якому будуть пропадати годинами і навіть тижнями. Це робить їх відмінними оповідачами.

Лев

Незважаючи на свою успішність і амбітність, Лев часто занурюється в світ фантазій. Він придумує нові ситуації і відпрацьовує в думках всілякі реакції на свої дії і постійно представляє власний тріумф.

Діва

Хоча Діву і вважають надмірно практичною, вона володіє багатою уявою. У рідкісні вільні години представники знака занурюються у світ фантазій. Однак не хаотично, а з користю - Діва постійно виробляє ідеї, прагнучи створити щось нове.

Козеріг

У цього організованого знака важко припустити мрійливість, але насправді він часто будує повітряні замки, тому що не задоволений реальністю. Однак він рідко ділитися своїми фантазіями з оточуючими, тільки з тими, кому довіряє.

Водолій

Водолії справжні фантазери і генератори ідей. Вони ексцентричні і на повну використовують свою уяву. Представники знака ідеалісти і часто вигадують правильне, на їхню думку, розвиток подій в якості альтернативи реальному.

Настає ретроградний Сатурн: Астрологи розповіли, що суворо заборонено робити і кому сильно пощастить

понеділок, 17 травень 2021, 23:45

Планета Сатурн почне ретроградний рух 19 травня і пробуде в такому положенні до 15 жовтня. Астролог радить в цей період озирнутися в минуле, провести аналіз і зробити правильні висновки, а ось від нових починань краще відмовитися - планувати їх можна, ...

На вашому порозі з'явиться людина з минулого: Гороскоп на 18 травня для всіх знаків Зодіаку

понеділок, 17 травень 2021, 23:42

Для гарного самопочуття вам потрібно всього лишень більше відпочивати і менше працювати. Якщо з цим складно, спробуйте взяти відгул. Також відмовтеся від шкідливої їжі. Якщо вам захочеться перемити своїм знайомим кістки, женіть від себе ці нездорові ду...