Названо п'ять найбільш ненадійних чоловіків за знаком Зодіаку - схильні до лукавства і можуть підвести, коли найменш чекаєш

Астрологи розповіли, яким саме чоловікам за знаком Зодіаку краще не довіряти. Незвичайний гороскоп публікує портал Gurutest, передають Патріоти України.

Риби

У них стоїть першочергове завдання зробити щасливим себе, і лише потім Риби думають про оточуючих. Вони часто запізнюються і забувають про свої обіцянки.

Телець

Досить жадібні чоловіки, які часто демонструють свою дріб'язковість і ревнощі. Не розкривають свої плани на майбутнє і роблять ставку на гроші, а не на улюблену жінку.

Водолій

Вони дуже легковажні, вважають за краще ніколи і нікого не посвячувати в свої плани. Життя з ними схоже на американські гонки, тому астрологи не рекомендують жінкам звертати увагу на чоловіків, народжених під цим знаком Зодіаку.

Стрілець

Для них свобода понад усе. Їхні плани постійно міняються і чоловіки-Стрільці частіше думають про себе.

Близнюки

Роблять з себе невинних жертв обставин, хоча насправді все набагато простіше. Вони хитрі і мають егоїстичний та ледачий характем. Природа і зірки нагородили їх лукавістю, через що вони часто плюють на обмеження.

Чотири знаки Зодіаку здійснять прорив до кінця червня: Глоба назвав справжніх щасливчиків

вівторок, 15 червень 2021, 8:23

Гороскоп на червень 2021 обіцяє чотирьом знакам Зодіаку сильне везіння в різних сферах життя. Астролог впевнений, що представники цих знаків зможуть досягти величезних висот в любові, кар'єрі, грошах, та й в цілому, будуть на висоті до кінця місяця. Пр...

Не ігноруйте знаки, які посилає Всесвіт: Гороскоп на 15 червня для всіх знаків Зодіаку

понеділок, 14 червень 2021, 23:53

Як правильно провести вівторок? Дізнайтеся в астрологічному прогнозі, який Патріоти України пропонують вашій увазі. Другий робочий день цього тижня відмінно підходить для вирішення поточних проблем, особливо в особистому житті. Не розпорошуйтесь на дрі...