Названо три кращі бабусі за знаком Зодіаку - обожнюють онуків і готові заради них на все

Батьки первістків, як правило, потребують допомоги своїх більш зрілих і досвідчених батьків. Таролог Галина Янко розповіла про знаки Зодіаку, які стануть найкращими бабусями, передають Патріоти України.

Близнюки

Двоїстість Близнюків допомагає представницям цього знаку бути бабусями, з якими не нудно. Вони розвивають інтелект онуків, пропонуючи розвиваючі ігри.

Ще один плюс Близнюка - його активність. Така бабуся буде ідеальною для онука, народженого під знаком Стрільця, через його непосидючість і допитливість.

Рак

Раки хороші бабусі та дідусі для вразливих дітей. Вони завжди відчувають настрій малюків, можуть заспокоїти та розвеселити.

Народжені під цим знаком від природи володіють педагогічними здібностями. Бабуся-Рак зможе пояснити дитині навіть принцип роботи ядерного реактора.

Терези

Представниці цього знаку - спокійні та врівноважені. За допомогою дипломатії бабусі-Терези завжди можуть направити ситуацію в потрібний бік. Вони володіють даром переконання.

Бабусі-Терези ідеально порозуміються з безпосередніми Овнами. Їх спокій і врівноваженість заспокоять темперамент онука-Овна, а непосидючий дитина принесе в життя Терезів активність і продовжить молодість.

З архіву ПУ. Терпіти не можуть один одного: Названо найбільш несумісні знаки Зодіаку

вівторок, 15 червень 2021, 23:55

Астрологи стверджують, що певна тенденція наявності "зодіакальних ворогів" все-таки простежується. Вони виділили п'ять пар знаків Зодіаку, які терпіти не можуть один одного, передають Патріоти України. Тілець та Овен . Гедоніст-Тілець не може зрозуміти...

Великий ризик наштовхнутися на афериста: Гороскоп на 16 червня для всіх знаків Зодіаку

вівторок, 15 червень 2021, 23:29

Як правильно провести середу? Дізнайтеся в астрологічному прогнозі, який Патріоти України пропонують вашій увазі. День сприятливий у комерційному плані. Реклама і продажі матимуть великий успіх. До того ж можете сміливо робити дорогі покупки ― гаджети ...