Не можуть справитися з дітьми: Астрологи назвали ТОП-3 найгірших батьків за знаком Зодіаку

Не кожна дитина, на жаль, може похвалитися турботливими і мудрими батьками. Існують, як мінімум, три знаки Зодіаку, з представників яких виходять найгірші мами й тата. Про це заявив астролог Влад Росс і поділився власним рейтингом найгірших батьків за знаком Зодіаку, передають Патріоти України.

1 місце – Козеріг

Із Козерогів виходять вельми деспотичні батьки, які постійно чогось вимагають від дитини, виховуючи її в строгості. Козероги ледь не від самого народження втовкмачують своїй дитині, чого вона повинна добитися, що вона винна своїм батькам. Тобто з самих ранніх років дитина має масу зобов'язань.

Таким чином, у Козерогів проявляється свого роду батьківський або материнський "наполеонівський комплекс". Слід зазначити, що мова йде про типових представників знака. Адже бувають зовсім інші Козероги – м'які і спокійні, як правило, у таких скупчення планет в Стрільці або Водолії. Але найчастіше батьки-Козероги жорсткі, холодні і байдужі.

2 місце – Скорпіон

Мами і тата-Скорпіони занадто вимогливі до своїх дітей. Вони контролюють невпинно кожен крок свого чада. Де ти, з ким ти, що ти робиш – батькам-Скорпіонам усе потрібно знати. Вічна боротьба і поганий характер Скорпіонів стають найбільш частими причинами конфліктів із дітьми.

3 місце Водолій

Водолії погані як батьки через те, що вони є найбільш незалежними з усіх знаків Зодіаку: їм не потрібна сім'я, вони намагаються бути самі по собі, відокремившись навіть від близьких і рідних. Вони дружні і компанійські, але не люблять залучатися до сімейних справ, а, тим більше, нести відповідальність за сім'ю. Діти Водоліїв ростуть, як правило, самі по собі, без контролю. Втім, з іншого боку, такі діти отримують неймовірну свободу, що накладає відбиток на їхню особистість.

Джерело: Обозреватель
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Путіна може вбити блискавкою: Езотерики розповіли про прогнози Нострадамуса на 2022-й рік

субота, 23 жовтень 2021, 23:29

На пророцтва середньовічного алхіміка Нострадамуса часто посилаються різноманітні ворожки та інші провидці. Вони вважають, що його слова часто виявляються правдивими. Пророцтва на 2022 рік опублікувало болгарське видання "Факти", передають Патріоти Укр...

І мрії здійсняться: Гороскоп Павла Глоби на 24 жовтня для всіх знаків Зодіаку

субота, 23 жовтень 2021, 22:29

Гороскоп на 24 жовтня 2021 року радить Рибам не брати на себе зайві навантаження. Діви можуть присвятити день плануванню. Тривалі зусилля сьогодні дадуть перші результати, передають Патріоти України.