Не просто дата: "Містичне" 13 травня 2021 подарує унікальний шанс шести знакам Зодіаку - можуть змінити життя

13 травня відразу для шести знаків Зодіаку очікуються моменти, які можуть змінити їх життя. Прогноз астрологів опублікував портал "АстроЗодіак", передають Патріоти України.

Близнюки

У цей день ви зможете довести до кінця справи, розпочаті раніше. Є можливість повернутися до старих ідей: зараз у вас є шанс вдало реалізувати їх.

Діва

У вас буде легкий день, який підходить для спілкування з друзями, а також людьми, які поділяють ваші захоплення. Також ви можете отримати цікаві пропозиції.

Козеріг

У цей день астрологи радять поспілкуватися зі старими знайомими: не виключено, що у вас з'являться спільні плани. Представники знаку можуть отримати привабливі ділові пропозиції або знайдуть спосіб помітно збільшити доходи.

Овен

Ви напевно доб'єтеся свого, навіть якщо обставини будуть складатися не найвдалішим чином. 13 травня не потрібно змагатися з усіма навколо, краще шукати союзників, а не ворогів.

Стрілець

13 травня для вас вірогідні звістки здалеку, несподівані пропозиції і запрошення. Також у вас з'явиться можливість змінити обстановку, відправитися в якусь цікаву поїздку.

Телець

В цей день для вас добре пройдуть будь-які зустрічі, в тому числі незаплановані, не виключені і цікаві знайомства.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Приречений від початку: Відомий астролог розповів, коли буде знищено Кримський міст

четвер, 11 серпень 2022, 14:27

Відомий астролог Влад Росс назвав дату, коли буде знищено Кримський міст, передають Патріоти України. "Я не даю навіть 99%, що він залишиться непорушним. Він так невдало збудований, та й відкриття мосту відбулося, коли Уран знаходився у твердому квадра...

"Вибухи в Новофедорівці докорінно змінять хід війни в Україні": Відомий таролог поділився прогнозом на серпень

середа, 10 серпень 2022, 13:14

Екстрасенс Роман Шептицький зробив розклад на картах Таро і визначив, як вибухи в Новофедорівці змінять хід війни в Україні, передають Патріоти України. "Подія, що сталася 9 серпня в Криму може докорінно змінити хід війни. Головне протриматися до 10-12...