Не варто смітити грошима: Астролог назвав небезпечний період для особистого бюджету

Якщо ви не рахуєте гроші і не стежите за тим, куди краще витратити, а куди ні, то в квітні ліпше вчинити інакше. Саме квітень 2023 року вимагає підвищеної зосередженості у вирішенні фінансових питань. Про це "Главреду" розповів відомий астролог Влад Росс, передають Патріоти України.

"Вже з 11 квітня Венера перейде в знак Близнюки. В цей час ставлення до грошей буде більш легким. Якщо в період, коли Венера в Тельці, сприятливо збирати гроші і витрачати їх лише на найважливіше, то після 11 квітня витрати стануть більш легковажними, гроші будуть відлітати наліво і направо", - говорить астролог.

Влад Росс рекомендує добре думати перед тим, як здійснювати будь-яку покупку. Особливо це буде важливо поблизу 20 числах, коли буде сонячне затемнення і ретроградний Меркурій.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Казочці кінець: Названо два знаки зодіаку, які залишаться на самоті у червні

четвер, 1 червень 2023, 9:48

В особистому житті двох знаків зодіаку у червні 2023 року відбудуться неприємні зміни. Два представники зодіакального кола втратять свою другу половинку. Знаки Зодіаку, які втратять другу половинку у червні. Терези. Будувати стосунки з представниками д...

А ви з цим згодні? Найточніша характеристика жінок за знаком зодіаку

четвер, 1 червень 2023, 8:13

Психологи переконують нас, що всі люди унікальні, але астрологи готові посперечатися, що хоч раз у житті вам зустрічалася людина зі схожим характером, світоглядом, переконаннями. Астрологи пояснюють подібну схожість впливом зодіакальних сузір’їв, перед...