Не життя, а казка! Астролог назвала тільки чотири знаки Зодіаку, які розбагатіють в лютому 2022

Гороскоп на лютий 2022 обіцяє чотирьом знакам Зодіаку чималі фінансові успіхи. Астролог вважає, що у цих везунчиків є великий шанс розбагатіти в кінці зими. Прогнозом зі Styler поділилася знаменитий астролог Аріна Артуровна. Експерт радить читати гороскоп за своїм Асцедентом (висхідним знаком), передають Патріоти України.

Овен

У вас в перспективі - підвищення на посаді, а також значне підвищення заробітної плати. Не потрібно опинятися від ділових поїздок - зараз час успішно працює на вас.

Рак

Хороші доходи гарантовані тим Ракам, які не побояться ризикувати, оперуючи грошовими потоками. Досить непоганий прибуток очікує тих, хто прийме рішення зіграти на біржі.

Лев

Правильно вибудувана стратегія спілкування і взаємодії зі своїми партнерами під час відряджень, безумовно, принесе хороші дивіденди - як у фінансовому, так і в управлінському сенсі.

Скорпіон

У лютому 2022, на думку астролога, для Скорпіонів чітко простежуються додаткові фінансові вливання - у вигляді надбавки до зарплати або великої премії.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Досягають фантастичних висот у житті: Люди з якими іменами приречені на карколомний успіх

середа, 1 лютий 2023, 8:52

Ім'я, яке дають нам батьки, наділяє нас певним набором якостей. Хтось - будує міцну сім'ю, хтось - все життя має труднощі, а дехто навпаки - досягає шаленого успіху. Виявляється, що первісне значення імені дуже сильно впливає на нашу долю, передають Па...

У кого відкриється друге дихання: Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 1 лютого

середа, 1 лютий 2023, 8:18

1 лютого – день непорозумінь та несприятливого збігу обставин. Щоб усе встигнути, намагайтеся нікуди не поспішати. Про це розповіла астрологиня Олена Максимова. . "Чутки та образи гальмуватимуть роботу і псуватимуть настрій, - говорить астрологиня. – ...