Незвичайний гороскоп: Як знаки зодіаку руйнують своє життя, навіть не усвідомлюючи цього

Овен

Ваші негативізм та песимізм добряче б’ють по життю. Негативні речі, які ви легко впускаєте в серце та життя, дуже погано на вас впливають. Ваша найбільша проблема в тому, що ви легко втрачаєте самовладання, передають Патріоти України.

Найперша порада: навчіться керувати своїм гнівом та емоціями та відпускати все те, що не має суттєвого значення для вас. Повірте — більшість речей цього світу не варті ваших сліз та хвилювань.

Телець

Ваша зацикленість на контролі тотально псує вам життя. Вона — корінь усіх ваших проблем. Зміни та переміни в житті не мають доступу до вас, адже ви не визнаєте того факту, що не все в житті можна контролювати.

Ваша тривожність доводить вас до сказу. Видихніть та вдихніть всі радощі життя на повні груди — і все буде гаразд.

Близнюки

Найбільша ваша проблема — ваша зона комфорту. Немов той молюск, який зарився у свою мушлю, ви сидите й чекаєте, що все зміниться без вашої участі. Для вас монотонність — це дуже добре, а зміни — втілення всесвітнього зла.

Зрозумійте, що прогрес буде тоді, коли ви залишите свою зону спокою та зручності та зробите крок до невідомого й нового. Без вашої участі цього не станеться.

Рак

Раку притаманна глобальна емпатія: його мучать думки про добробут та гарне самопочуття родичів, друзів, колег. Вони надто турботливі й співчутливі. Скажете “Що ж тут поганого”?

Звичайно, ви маєте рацію: співпереживання — прекрасна риса характеру. Та виправдана вона лиш тоді, коли є двобічною: дбаєте ви — піклуються і про вас. Натомість в реальному житті об ніжні почуття Рака часто витирають ноги. А там, дивися, і залишать бідного Рака в самому кінці естафети життя.

Лев

Леви — як ті роботи. Вважають, що приховування емоцій грають на руку і їм, і родичам. Насправді їх закритість та зверхність не дозволяють їм на повну насолоджуватися життям.

Звичайно, свої почуття, враження, емоції варто контролювати, щоб недоброзичливці та лихі люди не використали їх проти вас. Та не забувайте, що всі ми — люди, і емоційний бік нашого життя дуже важливий. Приховування в собі емоцій лиш ускладнить ситуацію та породить нові проблеми й навіть захворювання. Подумайте, як знайти золоту середину.


Діва

Ваші проблеми — від вашого самобичування та самозвинувачення: “Я у всьому винен, бо недостатньо працював/старався/терпів/любив” тощо. Тим самим ви самі применшуєте свої успіхи й занижуєте свою самооцінку.

Мусите зрозуміти, що певні життєві фактори не залежать ні від вас, ні від інших людей. Прийміть всі свої слабкості та просто радійте життю.

Терези

Ваше життя — це постійне намагання вгодити та сподобатися іншим людям, виправдати їх очікування. Ближні легко ображають та боляче б’ють вас колючими словечками, та ви продовжуєте їм годити.

Ви ж Терези: поставте на дві шальки ваг свої вчинки та думку інших — що важливіше? Судіть себе самі, а не давайте це робити іншим.

Скорпіон

Вам необхідно почати себе любити трішечки сильніше та не применшувати цінність того, що ви вмієте чи робите. У нашому жорстокому світі треба найперше подбати про себе, і немає нічого страшного в тому, щоб трошки потішити себе милими дрібницями. Кожному, а не лиш вам, потрібен здоровий егоїзм.

Рухайтеся вперед до мети та не зупиняйтеся на досягнутому.

Стрілець

Стрілець завжди робить ставку на ті сфери чи галузі життя, в яких почуваються впевненими. І страх перед новим заважає вам рухатися вперед. Однак не забувайте, що ризик — рушійна сила прогресу.

Якщо ви переможете всі страхи життя — страх перед новизною, невдачею, помилкою — тоді й відчуєте весь смак життя. Заради такого і варто жити.

Козеріг

Своє життя ви розглядаєте як гонитву та суперництво між собою та іншими людьми: “О, вони так, а я — ні”, “Вони вже це мають, а я ще ні…”

Погляньте на всю перспективу свого існування через призму свого віддзеркалення: чого ви вже досягли, що маєте, знаєте, вмієте. Не порівнюйте себе з іншими, а подивіться на все, чим володієте ви: можливо, ви в стократ перевершуєте інших людей навичками та вміннями.

Водолій

Минуле керує вашим життям, ви занурилися в нього та живете лише ним. Зрозумійте: давні помилки не можуть та не повинні керувати вашим сьогоднішнім днем. Не озирайтеся назад — подивіться краще перед собою. Кожен день приймайте як подарунок, можливість, нагоду, шанс і досвід, щоранку починаючи життя з чистого аркуша.

Риби

Довкола вас снує багато фальшивих друзів, яких ви самі до себе допустили. Відмовтеся від спілкування з ними — і життя налагодиться.

У правильному товаристві ви зможете правильно реалізувати свій творчий потенціал.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Рік Зеленого Дерев'яного Дракона: Що нам принесе 2024 рік і кому особливо пощастить у цей час

неділя, 24 вересень 2023, 11:56

До настання нового - 2024 року - залишається трохи більше трьох місяців, а, отже, саме час дізнатися, що він нам несе. Насамперед, під знаком якого тотему він мине, яка з чотирьох космічних стихій пануватиме над нами, чого нам очікувати від нових 366 -...

ТОП-3 знаки зодіаку, які роблять життя простішим і щасливішим - про таких друзів мріє кожна людина

неділя, 24 вересень 2023, 9:10

Не обов’язково мати 100 друзів, щоб бути щасливим. Достатньо щонайменше трьох. І бажано, щоб їх було народжено під певними знаками зодіаку, передають Патріоти України. Як стверджують астрологи, їхня присутність у вашому житті здатна вирішити безліч рі...