Ніколи не пробачать: Астрологи назвали знаки Зодіаку, які згадають вам кожну дрібницю

Астрологи переконані, що чотири знаки Зодіаку ніколи не прощають своїх кривдників. Вони дуже злопам'ятні і обов'язково згадають вам кожну дрібницю, зазначають Патріоти України.

Скорпіон

Скорпіони ніколи нічого не забувають. Навіть якщо вам здається, що він щось пропустив повз вуха або закрив очі на якийсь жарт, то вам тільки здається. Рано чи пізно він вам помститься, та так, що ви запам'ятаєте це на все своє життя.

Риби

Таке відчуття, що Риби витають в хмарах. Вони часто перебувають у своєму вигаданому світі і не показують своїх почуттів. Але це зовсім не означає, що їх не можна поранити. Можна, і при чому дуже серйозно. Будь-який жарт на свою адресу вони сприймають дуже болісно. Будьте готові до того, що ці мрійливі створіння ще згадають вам все, що ви їм зробили.

Телець

Тельці і помста як не розлий вода. Вони страшні тим, що їх помсту ви будете відчувати кожен день. Тобто це не одноразова акція. Вони будуть перетворювати ваше життя в пекло регулярно.

Діва

Варто побоюватися гострого язика Дів. Їх образливі жарти, злісні коментарі і уїдлива поведінка може чекати на вас на кожному розі. Вони всіляко будуть псувати вам настрій, навіть якщо ви зачепили їх почуття несвідомо.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Велика загроза для українців буде 23-24 серпня і 1 вересня: Екстрасенс поділився прогнозом та закликав бути обережними

четвер, 18 серпень 2022, 20:14

Президент Росії Володимир Путін любить символічні дати, тому 23-24 серпня є велика ймовірність нових ракетних ударів по Україні. 1 вересня окупанти можуть влаштувати теракти. Про це заявив екстрасенс та таролог Макс Гордєєв, передають Патріоти України....

"Українцям відкриється страшна правда щодо зради та фінансів": Астроекспертка зробила прогноз

середа, 17 серпень 2022, 23:51

Таролог та екстрасенс Людмила Хомутовська прогнозує, що дещо пізніше перед українцями відкриється якась "страшна правда". Астроекспертка зазначила, що Путін хоче перемоги, тому шукатиме шляхи, щоб вийти на переговори з Україною. Про це вона розповіла і...