Ніколи не пробачать: Астрологи назвали знаки Зодіаку, які згадають вам кожну дрібницю

Астрологи переконані, що чотири знаки Зодіаку ніколи не прощають своїх кривдників. Вони дуже злопам'ятні і обов'язково згадають вам кожну дрібницю, зазначають Патріоти України.

Скорпіон

Скорпіони ніколи нічого не забувають. Навіть якщо вам здається, що він щось пропустив повз вуха або закрив очі на якийсь жарт, то вам тільки здається. Рано чи пізно він вам помститься, та так, що ви запам'ятаєте це на все своє життя.

Риби

Таке відчуття, що Риби витають в хмарах. Вони часто перебувають у своєму вигаданому світі і не показують своїх почуттів. Але це зовсім не означає, що їх не можна поранити. Можна, і при чому дуже серйозно. Будь-який жарт на свою адресу вони сприймають дуже болісно. Будьте готові до того, що ці мрійливі створіння ще згадають вам все, що ви їм зробили.

Телець

Тельці і помста як не розлий вода. Вони страшні тим, що їх помсту ви будете відчувати кожен день. Тобто це не одноразова акція. Вони будуть перетворювати ваше життя в пекло регулярно.

Діва

Варто побоюватися гострого язика Дів. Їх образливі жарти, злісні коментарі і уїдлива поведінка може чекати на вас на кожному розі. Вони всіляко будуть псувати вам настрій, навіть якщо ви зачепили їх почуття несвідомо.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Підвищення, премії і гроші подарунки: Астрологи назвали знаки Зодіаку, на які до кінця жовтня чекає фінансовий успіх

понеділок, 25 жовтень 2021, 10:27

Гороскоп на останній тиждень жовтня 2021 розповість про знаки Зодіаку, яким цей час принесе немислиме фінансове везіння. Астрологи розповіли, хто ці щасливчики, і як їм скористатися унікальним шансом, які нададуть зірки і планети з 25 по 31 жовтня. Про...

Доля зробить різкий поворот: П'ять знаків зодіаку чекають кардинальні зміни - гороскоп на тиждень

понеділок, 25 жовтень 2021, 9:56

Другий місяць осені наближається до завершення. Як правильно прожити останній тиждень жовтня, та що потрібно зробити, про це щотижневий Таро-прогноз на сайті «Слова Фрази», передають Патріоти України. . Овнам на цьому тижні необхідно залишатися у спок...