Нумеролог назвав місяць, коли може завершитися війна в Україні

Війна країни-агресорки Росії проти України може закінчитися у липні 2023 року. У цей період може відбутися підписання якихось договорів. Перед цим, у травні або червні, у Росії може змінитися влада або відбутися перебудова сил. Таким прогнозом поділився нумеролог Владислав Грицай, передають Патріоти України -з посиланням на ТСН.ua.

Після перебудови влади в РФ там можуть втратити важелі впливу ті люди, які підтримують війну. "Підписання якихось договорів можливо у липні місяці. Бо у РФ кінець травня, початок червня – період, коли може відбутися зміна влади чи перебудова сил. Це може призвести до того, що люди, які підтримують війну, не будуть мати важелів впливу, як зараз", – прогнозує нумеролог.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Казочці кінець: Названо два знаки зодіаку, які залишаться на самоті у червні

четвер, 1 червень 2023, 9:48

В особистому житті двох знаків зодіаку у червні 2023 року відбудуться неприємні зміни. Два представники зодіакального кола втратять свою другу половинку. Знаки Зодіаку, які втратять другу половинку у червні. Терези. Будувати стосунки з представниками д...

А ви з цим згодні? Найточніша характеристика жінок за знаком зодіаку

четвер, 1 червень 2023, 8:13

Психологи переконують нас, що всі люди унікальні, але астрологи готові посперечатися, що хоч раз у житті вам зустрічалася людина зі схожим характером, світоглядом, переконаннями. Астрологи пояснюють подібну схожість впливом зодіакальних сузір’їв, перед...