Особлива енергетика спадного Місяця: Як краще провести цей період та що обов'язково треба зробити до 4 листопада

Згідно з місячним календарем, до 4 листопада триватиме період спадного Місяця. Цей часовий відрізок підходить для переосмислення пережитих ситуацій, для завершення важливих життєвих етапів і початку нових проектів, передають Патріоти України.

У період Місяця у Близнюках (23−25 жовтня) астрологи радять віддатися запланованим справам і постаратися не припускатися помилок. Також важливо намагатися уникати конфліктів.

Час, коли Місяць знаходиться в сузір'ї Рака (26−27 жовтня), буде сприятливим для духовного зростання, примирення з опонентами і створення бази для міцних стосунків.

Місяць у Леві (28−30 жовтня) багатьох перевірить на міцність. У ці три дні не виключені емоційні сплески, тривоги і спонтанні покупки, про які доведеться пошкодувати.

31 жовтня і 1 листопада — це дні, коли Місяць знаходиться в сузір'ї Діви. Період підходить для аналізу виконаної роботи і для нових починань.

2−3 листопада Місяць буде знаходитися в сузір'ї Терезів. Важливо не втрачати часу, виконувати задумане, і намагатися не надто докладно розповідати про свої плани.

4 листопада, в останній день перед новим Місяцем, важливо уникати масового скупчення людей. Відпочити краще в колі близьких. Це час для відновлення, повернення до енергетичного балансу, для медитативних практик.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чекати ще довго: Відомий окультист назвав дату смерті Путіна

субота, 21 травень 2022, 22:44

Вже в серпні 2022 року почнеться сильне погіршення здоров'я президента Росії Володимира Путіна. Про це розповів російський філософ і окультист Андрій Космач в інтерв'ю з правозахисником Марком Фейгіним, передають Патріоти України. Разом з тим, експерт ...

За гороскопом він - "мертва риба": Астролог спрогнозувала плачевний фінал Путіна

п’ятниця, 20 травень 2022, 19:44

Астрологи прогнозують плачевний життєвий фінал російського президента Володимира Путіна, який розв'язав війну в Україні. Це випливає з прогнозу астрологині Валентини Віттрок, передають Патріоти України. Говорячи астрологічною мовою, у натальній карті П...