Оце так фарт! Чотири знаки Зодіаку круто змінять життя в травні - опиняться в потрібному місці в "правильний" момент

Астрологи назвали чотири знаки Зодіаку, яким 25 травня посміхнеться удача, і розповіли, кому з представників гороскопу в червні буде щастити в фінансовій сфері. Про це пише "Слова і фрази", передають Патріоти України.

Тілець

Справи представників знака поліпшаться як на роботі, так і вдома. Не виключена поява нового перспективного проекту, який захопить Тільця.

Близнюки

День може принести багато несподіваних поворотів. Можливо, щось піде не за планом, але приводів для занепокоєння немає, все буде на краще.

Скорпіон

У цей день Скорпіони отримають цікаві пропозиції. Сприятливий момент для грошових накопичень і відкриття рахунку.

Водолій

Представники знаку зможуть опинитися у правильному місці і в правильний час. Ймовірна випадкова зустріч, яка в майбутньому принесе безліч сюрпризів і щасливих моментів.

Який знак Зодіаку очікує бурхливий роман, а який - затяжні сварки: Любовний гороскоп на серпень

четвер, 5 серпень 2021, 10:56

Початок місяця обіцяє одиноким Овнам перспективні знайомства. Цілком можливо, що спонтанна романтична зустріч стане початком бурхливого роману. Серпень обіцяє Тельцям гармонію у сфері особистих відносин. У представників знака є всі шанси залагодити дав...

Все вирішить один постріл: Астролог передрік Лукашенку долю президента Гаїті

четвер, 5 серпень 2021, 9:29

Серпень 2021 року не пройде спокійно для Білорусі, як і останній місяць літа торік – білоруси знову вийдуть на протест. Про це в коментарі Главреду заявив астролог Влад Росс. Астролог вважає, що Олександру Лукашенку недовго залишилося правити, передают...