Оце так фарт! У світі зустріли Новий рік за Східним календарем: Кого Зелений Дерев’яний Дракон осипле багатством

Кілька годин тому у світі зустріли Новий рік за Східним календарем, і у свої права вступив могутній Зелений Дерев'яний Дракон, який обдарує золотом із царською щедрістю кілька знаків зодіаку, передають Патріоти України.

Звичайно, Дракон не сипатиме золотом у гаманці представників деяких знаків Зодіаку, але значно зміцнить їхнє фінансове становище.

Найбільш успішними у матеріальному плані у 2024 році будуть Овни — представники знаку взагалі стануть обранцями господаря року та отримають захист та заступництво. У грошовій сфері їм варто чекати кардинальних змін — у сфері роботи, рівня доходів, великих покупок (включаючи автомобілі і нерухомість). Овни почнуть жити новим життям, практично забувши про потреби. Від них буде потрібно лише чітке бачення мети. Аморфних та невизначених людей Дракон зневажає.

Стрільцям Дракон покаже на їхні власні помилки, тим самим давши шанс не допустити їх знову. Розуміння, яким шляхом треба слідувати, сильно допоможе Стрільцям вибудувати вірний курс у 2024 році. Дракон подарує їм рідкісний фінансовий успіх — будь-яка справа, за яку братимуться представники знака, монетизуватиметься в рекордно короткі терміни з великим прибутком. Саме час поставити на потік хобі, отримавши гроші за світлі ідеї чи просто взяти та розпочати власний бізнес.

Козерогам Дракон надасть можливість бачити більше інших, відчувати і передбачати деякі події, що допоможе їм у справах, роботі, бізнесі. Випередивши конкурентів, Козероги зможуть вийти на новий рівень. Проблем із грошима у 2024 році для представників знака не очікується, якщо вони навчаться довіряти своїй інтуїції, а Дракон намагатиметься надсилати лише вірні сигнали.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Гороскоп на 5 березня для всіх знаків зодіаку

вівторок, 5 березень 2024, 5:20

25 день місячного календаря. Спадаючий Місяць перебуває у знаку зодіаку Козеріг. Це чудовий час для встановлення нових контактів, обміну ідеями та інформацією. Будьте відкритими до нових знайомств та можливостей співпраці. Завтра також можна зосередити...

Будуть дуже щасливі! Астрологи назвали знаки зодіаку, на яких чекає нове кохання в березні 2024

понеділок, 4 березень 2024, 11:14

Якщо ваше серце відкрите для пригод, то приготуйтеся: любовні історії, що почнуться в березні, можуть стати такими, що найбільше запам'ятовуються у вашому житті, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України. Весна — це не тільки про квіти і перші теп...