Перелом у вересні та шанс на перемогу у лютому: Астролог спрогнозувала події на фронті у найближчі місяці

Астрологи передбачають події в Україні. Наприклад, за словами астролога Анни Єфремової 2023 стане для України "ковтком свіжого повітря і початком світанку". Вона вважає, що настає час добрих новин для України, передають Патріоти України.

У своєму телеграм-каналі Анна пише:

«Я як і ви чекаю від всесвіту хоч найменшого натяку на позитивний розвиток ситуації для моєї рідної, єдиної та найулюбленішої країни України!

І ось сьогодні вважаю, що це момент настав! Я бачу певні зміни в багатьох сукупних показниках для нашої країни і можу сказати точно, що 2023 рік для України стане ковтком свіжого повітря. І початком світанку.

Отже:

1. Захоплення Києва не станеться, щоб орки не робили!

2. Наприкінці вересня 2022 року відключиться вкрай несприятлива планетарна комбінація для України і настане переломний момент у війні! Але напруга зберігається до кінця 2022 року.

3. З 7-го лютого 2023 року Україна потрапляє під сприятливий вплив Юпітера і це дасть країні дуже добрі шанси у всіх починаннях. Це як благословення згори. І шанс здобути ПЕРЕМОГУ!

4. До лютого 2023 року навколо президента зберуться зрадники та маніпулятори, це для нього небезпечний період, оскільки ці упирі можуть спробувати повалити главу держави у будь-який спосіб! Наше завдання цього не допустити!"

Анна вирішила адресувати кілька слів і нашим ворогам.

«1. У 2023−2024 рік стане для росії вкрай складним, ізоляція, лиха, величезна ймовірність військового конфлікту всередині країни, економічна криза, велика смертність.
2. Ситуація в якій виявиться путін поетапно погіршуватиметься. У 2022 я смерті не бачу, але все, що з ним відбуватиметься пізніше, буде однозначно тільки йому на шкоду.»

Ганна вважає, що українцям, які виїхали з країни, повертатися ще рано і радить відкласти повернення до наступної весни або хоча б до пізньої осені. Усіх, хто залишився в країні, астролог закликає готуватись до складної зими

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Зловлять удачу за хвіст! Астрологи назвали 5 знаків зодіаку, яким буде щастити у всьому в червні

понеділок, 29 травень 2023, 12:49

Астрологи назвали п'ять знаків зодіаку, за якими удача буде ходити по п'ятах вже в червні 2023 року. Вони можуть братися за будь-які справи, адже на будь-якому терені на них чекає неймовірний успіх, передають Патріоти України. Риби. Вас можуть відвідат...

Життя перетвориться на казку! Новий тиждень буде доленосним для цих знаків зодіаку

понеділок, 29 травень 2023, 8:59

Новий тиждень (з 29 травня по 4 червня) принесе чимало змін. Особливо це відчують представники трьох знаків Зодіаку, їхнє життя перетвориться на казку. Кому астрологи обіцяють доленосні події - читайте нижче, передають Патріоти України. Близнюкам новий...