Перевірте себе! Нумерологія: Ким ви були в минулому житті за датою народження

Минулі життя відкладають відбиток на ваше справжнє. Аналізуючи деякі особливості, можна дізнатися, якою була ваша роль в минулому житті, і ким ви були. Одним із способів дізнатися це є нумерологія, передають Патріоти України.

Минуле життя за датою народження

Для початку потрібно розрахувати своє число народження. Все дуже просто: додайте між собою всі цифри у вашій даті народження.

Наприклад, дата народження людини – 13.05.1980.

1+3+0+5+1+9 +8+0=27.

Наступний крок – це доведення отриманого числа до однозначного:

2+7=9.

Тепер зі свого числа ви можете дізнатися, чим ви займалися в минулому житті.

Що це означає?

Число 1

Якщо у вас є творчі нахили, то, найімовірніше, ви працювали в сфері мистецтва, були власником великої бібліотеки або великого зібрання творів мистецтва. Також ви могли бути зайняті механікою або ж у сфері будівництва.

Число 2

Дуже ймовірно, що за наявності таких особливостей, як у вас, ви перебували на державній службі або ж служили на благо якоїсь благодійної організації. Ще один варіант – це так звана сценічна людина, тобто той, хто займається театром або танцями.

Число 3

Цілком ймовірно, що в минулому житті ви були викладачем, оратором або військовим. Будьте впевнені в тому, що ваші передчуття і прогнози, які в більшості випадків виправдовуються, приходять до вас неспроста. Вони можуть вказувати на вашу причетність до езотеричних практик або до релігії.

Число 4

Один з варіантів вашої зайнятості в минулому житті – це заняття механікою, в процесі якого ви створювали і збирали нові прилади, проводячи різні експерименти з ними. Друга можлива сфера вашої зайнятості – це грошовий оборот. Люди з даним особистим числом і сьогодні легко знаходять себе в області неквапливої роботи з матеріальними питаннями.

Число 5

Ваше минуле життя могло бути пов’язане з областю законодавчої влади, ви могли бути адвокатом або суддею. Ще один варіант вашого минулого втілення – продавець або актор бродячого цирку.

Число 6

Дуже ймовірно, що в минулому житті ви були світилом медицини або служили в церкві. При цьому ваша діяльність приносила користь не тільки оточуючим людям, ви самі жили своєю професією. Це означає, що ви були досить заможною людиною, яка могла надавати людям допомогу і робила це.

Число 7

Ви дуже допитливі, найімовірніше, це відгомін вашого минулого життя, де ви могли таємно вивчати свою улюблену алхімію або працювати викладачем. Ще один варіант зайнятості в минулому житті – це ювелір або кухар.

Число 8

Судячи по даті народження, у минулому житті ви могли бути суддею або ж займатися продажем землі та нерухомості. Ви також могли бути чудовим політиком. Найчастіше у таких людей успішна кар’єра і швидкий професійний ріст.

Число 9

У минулому житті ви майже напевно колекціонували ювелірні прикраси чи важливі артефакти. Професія, в якій ви були зайняті в минулій інкарнації, найімовірніше, пов’язана зі світом моди і мистецтво

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Війна закінчиться раптово": Астролог вказав найуспішніші дати для контрнаступу ЗСУ

п’ятниця, 31 березень 2023, 11:30

Найсильнішим місяцем для здійснення контрнаступу українських військ є квітень цього року. При цьому найкращими датами для руху вперед наших захисників є 21-22 квітня, а також частково 5 квітня. Таким прогнозом поділився астролог, хіромант і фахівець си...

Не варто смітити грошима: Астролог назвав небезпечний період для особистого бюджету

п’ятниця, 31 березень 2023, 7:57

Якщо ви не рахуєте гроші і не стежите за тим, куди краще витратити, а куди ні, то в квітні ліпше вчинити інакше. Саме квітень 2023 року вимагає підвищеної зосередженості у вирішенні фінансових питань. Про це "Главреду" розповів відомий астролог Влад Ро...