Тримайтеся від них подалі! П'ять знаків Зодіаку схильні до брехні - у кожного є своє виправдання

Деякі представники зодіакального кола більше схильні до брехні, ніж інші. При цьому у них завжди знайдеться виправдання таким діям. Астрологи видання Donnamoderna виділили п'ять знаків зодіаку, здатних на обман. Дізнайтесь, хто є у списку, передають Патріоти України.

Близнюки

Велика проблема людей цього знаку полягає в тому, що вони не знають, чого хочуть. Їхня двоїстість змушує говорити одне, а робити інше. Близнюки легко можуть піти на зраду через спрагу пригод. При цьому вони навіть не відчуватимуть за собою провини і зроблять все, щоб приховати правду. Щоб виправдатись, вони готові перекласти провину за вчинене на інших.

Телець

Хоча народжені під цим знаком відрізняються добротою, вони здатні брехати, якщо їм важливо досягти якоїсь мети. Вони готові виправдати свої погані вчинки тим, що хотіли кращого для близьких людей.

Терези

Уродженці цього знаку все життя шукають балансу та гармонії у всьому, але для них це іноді непосильне завдання. Якщо Терези брешуть і їх викриють у цьому, вони спишуть все на поганий настрій та депресію.

Стрілець

Представники цього знаку можуть брехати заради особистої вигоди та досягнення мети або якщо не хочуть засмутити близьких. Стрільці виправдаються тим, що хотіли, щоб усе було добре та всі були щасливі.

Скорпіон

Пристрасні Скорпіони оточені аурою таємничості, що робить їх надзвичайно чарівними. Але щоб отримати те, що вони хочуть, можуть будувати підступи за спиною колег і навіть близьких. Виправдають це тим, що їх не оцінили, що й спонукало до поганих вчинків.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Чуйка" їх ніколи не підводить: Названо знаки зодіаку, у яких дуже добре розвинена інтуїція

субота, 4 лютий 2023, 8:54

Деякі люди мають дуже добре розвинену інтуїцію, яка допомагає їм передбачити майбутні події. Завдяки своєму шостому чуттю їм вдається уникнути багатьох небезпек, передають Патріоти України. Окрім того, у кризових ситуаціях до них часто дослухаються люд...

Попереду неприємності: На ці знаки зодіаку чекають урагани зі скандалів і сліз на цих вихідних

субота, 4 лютий 2023, 7:36

Перші вихідні лютого принесуть чимало неприємностей для представників двох знаків зодіаку. Справжні урагани зі скандалів та сліз обрушаться на них. Кому варто чекати на біду і готуватися до неприємностей - читайте нижче, передають Патріоти України. Аст...