Політичні процеси активізуються: Астропрогноз для України на тиждень з 30 серпня по 5 вересня

На новому тижні, з 30 серпня, політичні процеси в Україні можуть активізуватися – варто чекати гучних відставок. Замість старих політиків нібито мають прийти справжні фахівці. Водночас фінансову ситуацію у країні це поки що не змінить – із грошима варто чекати складнощів. Тарологиня і прогнозистка Ольга Соломка склала прогноз для України на 30 серпня – 5 вересня, передають Патріоти України та пропонують його прочитати.

Суспільство

Серед більшості панує нормальний робочий настрій, всі працюють, гроші заробляють і всі думки точаться навколо того, як бути більш продуктивними, більше встигати, краще заробляти, родину утримувати, на зиму запаси готувати.

Політика

Всі процеси активізуються, можемо спостерігати за перестановками, відставками та призначеннями нових людей. Цікаво, що загальна тенденція, можливо, зміниться і замість відданих непрофесіоналів на посади приходять таки фахівці.

Економіка

Знову починаються якісь складнощі з фінансами, недонадходження до бюджету, невиплати навіть на обов'язкові і захищені статті. Плюс можуть бути втрати у матеріальному чи майновому плані.

Джерело: Обозреватель
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Усе піде не за планом: 2021 рік завершиться великими проблемами для трьох знаків Зодіаку - їм доведеться боротися з труднощами

понеділок, 6 грудень 2021, 10:58

Кінець 2021 року принесе потрясіння для деяких представників зодіакального кола. Їм доведеться зіткнутися з викликами та проявити сильний характер, зазначають Патріоти України. Експерти із зірок видання Сhedonna відзначили три знаки зодіаку, для яких 2...

Життя стане яскравішим, у тому числі - фінансово: Гороскоп на тиждень 6-12 грудня для всіх знаків Зодіаку

понеділок, 6 грудень 2021, 9:57

Період стабілізації після складних попередніх двох тижнів. Сприятливий час на вирішення матеріальних питань. Якщо ви шукаєте додаткове джерело доходу – удача вам усміхнеться. Використовуйте шанси, щоб вирішити питання з роботою, не відкладайте на потім...