Помста може бути страшною! Астролог назвала знаки Зодіаку, у яких краще не ставати на шляху

Різні люди йдуть до своєї мети по-різному: хтось дотримується всіх правил "дорожнього руху", а хтось - мчить на підвищеній, а тому забороненій швидкості, зазначають Патріоти України.

З останніми краще не зв'язуватися і не стикатися: вони зметуть несподівану перешкоду і навіть не помітять цього. Астрологиня Людмила Булгакова назвала знаки, у яких краще не ставати на шляху.

Овен (21.03 – 20.04)

Овни — запальні і непередбачувані: людині, яка завадить їм йти до наміченої мети, не позаздриш — вони просто зметуть її зі своєї дороги, до того ж часто не в переносному, а в прямому сенсі цього слова. Вони абсолютно щиро впевнені, що їхні справи набагато важливіші, ніж чиїсь чужі, тому для їхнього досягнення вони можуть використовувати будь-які засоби, на які вистачить їхніх сил і винахідливості.

Лев (23.07 – 21.08)

Леви, взагалі-то, знак незлобивий — його представникам властива добра душа, що дозволяє їм робити широкі жести. Але вже якщо вони вирішать, що повинні досягти мети будь-що-будь, зупинити їх неможливо. Заради своїх намірів вони готові відсунути вбік будь-яку людину — навіть рідну або близьку. Щоправда, отримавши бажане вони, швидше за все, схаменуться і будуть довго — і цілком щиро — перепрошувати, але справи цим вже не виправиш.

Діва (22.08 – 23.09)

Дів недаремно називають "сірими кардиналами" зодіаку: ні, на шляху до заповітної мети вони не стануть, подібно Овнам або Левам, розштовхувати оточення ліктями — навіщо витрачати дорогоцінну фізичну енергію. Вони зроблять все чужими руками: склавши таку інтригу або придумавши таку багатоходівку, що все складеться як нібито саме собою — без їхньої активної участі. Їм же залишиться тільки пожинати плоди своїх інтриг, що вони із задоволенням і зроблять.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Дізнайтеся, що чекає вас в жовтні! Простий нумерологический прогноз за датою народження

неділя, 2 жовтень 2022, 11:56

Нумерологический прогноз за датою народження - спосіб, яким користуються багато успішних людей, щоб заздалегідь дізнатися про ті чи інші події. Порахувати можна самостійно - техніка проста навіть для новачків, передають Патріоти України. Головне правил...

"Ядерна зима" у жовтні: Екстрасенс розповів, наскільки реальні загрози Кремля застосувати ядерну зброю

неділя, 2 жовтень 2022, 8:38

Переможець литовської та учасник української "Битви екстрасенсів" Макс Гордєєв за допомогою карт таро спробував з'ясувати, чи варто Україні побоюватися застосування ядерної зброї Росією. За його словами, карти Таро показують, що це лише блеф з боку агр...