Повня з аспектом на Чорний Місяць несе небезпеку: Що не можна робити в цей час

Повня в липні відбудеться 24-го числа у Водолії з аспектом на Чорний Місяць. У цей час можуть відкритися нові фінансові можливості, успішними будуть новаторські ідеї, зустрічі, інвестиції, але є і небезпеки. Про це нам розповіла відомий астролог Аріна Артуровна, передають Патріоти України.

"Водолій відповідає за свободу вибору, вихід за рамки обмежень і нав'язування чого-небудь. Підсвідомо буде хотітися свободи, змін, і найбільше це стосуватиметься фінансової сторони життя", - говорить експерт. У цей період потрібно шукати нові рішення, нестандартні підходи, використовувати нові технології. Особливо - у рішеннях грошових питань і переході на новий фінансовий рівень.

"Ця повня говорить про те, що мислити потрібно по-іншому і тоді відкриються нові фінансові можливості. Корисно орієнтуватися на майбутнє, але необхідно реально оцінювати свої шанси", - додала експерт. Небезпечно в цей час набовтати зайвого або ж повірити базіку.

Сприятливою повня у Водолії буде для:

  • прогнозування майбутнього,
  • хитросплетених схем отримання прибутку,
  • звернення до астрологів, фінансових аналітиків, ризик-менеджерів,
  • зустрічей з цікавими та неординарними людьми,
  • інвестування в майбутнє, IT-проекти, громадські організації, нові технології будь-яких галузей і стартапи,
  • просування новаторських ідей, різних нововведень, впровадження нових технологій,
  • культурно-масової, спортивної, громадської діяльності, для зборів, мітингів, демонстрацій.

У цей час можна йти на ризики, зустрічатися з друзями, однодумцями, опікунами, спонсорами, меценатами; організовувати (вступати в) спільноти, клуби; купувати гаджети і техніку.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Щасливий шлюб, розставання або кохання всього життя: Любовний гороскоп на тиждень 18-24 жовтня

понеділок, 18 жовтень 2021, 18:42

На цьому тижні варто очікувати приємних поворотів в особистому житті. Для деяких представників зодіакального кола період може обернутися міцним шлюбом, а деяким необхідно остерігатися нових знайомих, передають Патріоти України. Цей тиждень стане для Ов...

Грошова премія, плітки ворогів або доленосний день: Місячний гороскоп на тиждень 18-24 жовтня

понеділок, 18 жовтень 2021, 17:56

У період зростаючого Місяця 18-19 жовтня краще довести до кінця розпочаті справи і не планувати нічого нового і важливого. В повний місяць прислухайтеся до своєї інтуїції не приймайте поспішних рішень. З 21 по 24 жовтня - убуваючий місяць. Настав час п...