Позбавтесь негайно! Названо предмети, які притягують у будинок нещастя - вони є у кожного

Експерти назвали топ речей, які притягують негативну енергетику в будинок або квартиру. Якщо у вас такі є, то вкрай важливо від них позбутися найближчим часом, передають Патріоти України.

Зупинилися годинник

Цей предмет символізує зупинку розвитку і зацикленість на одному часу і місці. Якщо хочете позбутися від проблем минулого, які давно вас турбують, або викиньте годинник, або відремонтуйте їх.

Розбиті дзеркала і скла

Ці предмети найбільше впливають на атмосферу. Якщо вдома є бите скло, то в такій родині завжди будуть сварки, з'ясування відносин і лайка.

Сміття в гаманці або кишенях

Воно притягує нещастя у фінансовому плані. Тому якщо хочете вибратися з боргової ями і стабілізувати свій добробут, підтримуйте порядок в гаманці, кишенях і місці, де зберігаєте фінанси і коштовності. Гроші не люблять бардак.

Старі речі

Якщо ви давно не носите якийсь одяг, не користуєтеся технікою або зберігайте газети, які ніколи не будете читати, то цьому всьому місце на звалищі. Якщо викинути їх не підніметься рука, то краще передати на благодійність. Так можна позбавити будинок від енергетики минулого. А ще старі речі накопичують в собі погані моменти, які відбувалися в будинку.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Головне - дожити до серпня: Астрологи розповіли, коли закінчиться ескалація на фронті та ракетні обстріли

середа, 29 червень 2022, 7:59

Незважаючи на бажання українців вигнати ворога зі своєї країни, переломний момент у війні настане ще не скоро. Таким прогнозом поділилася астролог Ганна Карпєєва в ефірі програми "Ранок з Україною", передають Патріоти України. За її словами, наприкінці...

Молодик принесе справедливе покарання винним у війні в Україні: Астролог назвала у своєму прогнозі терміни

вівторок, 28 червень 2022, 19:59

У липні поточного року Молодий місяць принесе справедливе покарання та навіть смерть винним в агресії проти України. Про це повідомляє астролог Олександра Івашина в Facebook, передають Патріоти України. За її словами, в країні, яка загарбує чужі терито...