Позбавтесь негайно! Названо предмети, які притягують у будинок нещастя - вони є у кожного

Експерти назвали топ речей, які притягують негативну енергетику в будинок або квартиру. Якщо у вас такі є, то вкрай важливо від них позбутися найближчим часом, передають Патріоти України.

Зупинилися годинник

Цей предмет символізує зупинку розвитку і зацикленість на одному часу і місці. Якщо хочете позбутися від проблем минулого, які давно вас турбують, або викиньте годинник, або відремонтуйте їх.

Розбиті дзеркала і скла

Ці предмети найбільше впливають на атмосферу. Якщо вдома є бите скло, то в такій родині завжди будуть сварки, з'ясування відносин і лайка.

Сміття в гаманці або кишенях

Воно притягує нещастя у фінансовому плані. Тому якщо хочете вибратися з боргової ями і стабілізувати свій добробут, підтримуйте порядок в гаманці, кишенях і місці, де зберігаєте фінанси і коштовності. Гроші не люблять бардак.

Старі речі

Якщо ви давно не носите якийсь одяг, не користуєтеся технікою або зберігайте газети, які ніколи не будете читати, то цьому всьому місце на звалищі. Якщо викинути їх не підніметься рука, то краще передати на благодійність. Так можна позбавити будинок від енергетики минулого. А ще старі речі накопичують в собі погані моменти, які відбувалися в будинку.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Незвичайний гороскоп: Фрази, які ніколи не варто говорити кожному зі знаків зодіаку

вівторок, 3 жовтень 2023, 8:08

Не вимовляйте ці фрази за що і ні за яких обставин. Звичайно, якщо не хочете відчути себе тореадором на кориді, передають Патріоти України. Кожен знак Зодіаку відрізняється особливостями свого характеру. При цьому всім подобається чути від інших лише ...

Будьте обережними, особливо в першій половині дня: Гороскоп на 3 жовтня

вівторок, 3 жовтень 2023, 7:43

3 жовтня прокиньтеся якомога раніше. Умийтеся водою, послухайте спів птахів за вікном, насолодіться сходом сонця. Відчуєте приплив сил та енергії, запевняє астрологиня Олена Максимова. "У ніч з понеділка на вівторок важко буде виспатися, - говорить аст...