Ясновидиця Ванга, яка померла ще у 1996 року, продовжує шокувати світ пророцтвами. На цей раз на 2022 рік. Серед них, крім інших, стихійні лиха, водна криза та вторгнення інопланетян., повідомляють Патріоти України з посиланням на видання The Mirror.
На кінець наступного року Ванга прогнозує нестачу води, що призведе до політичних наслідків, а також захоплення віртуальної реальності. Люди, мовляв, "зникатимуть в Інтернеті" ще більше, ніж зараз.
Крім того, світ може атакувати ще одна пандемія, виявлена цього разу у Сибіру. До людей вона потрапить нібито внаслідок зміни клімату.
З початком Чемпіонату світу з футболу 2026 року у всіх виникає лише одне питання: яка країна стане чемпіоном світу? Але так званий "живий Нострадамус" вважає, що має відповідь, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Star. 39-річного брази...
Астрологи вважають, що схильність до формату «зроби сам» може бути пов’язана і з особливостями знака зодіаку, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Експерти назвали три знаки, які найчастіше демонструють самостійність, терпіння та наполегливі...