Просто бережіть себе: Чотири знаки, яким не щаститиме з 21 до 27 червня

До 27 червня у Терезів можуть виникнути проблеми з грошима та здоров'ям, Леви відчуватимуть нудьгу та втому від рутини, а Тельців може чекати небезпека у дорозі. Тарологиня і прогнозистка Ольга Соломка розповіла, яким знакам зодіаку не щаститиме на тижні з 21 до 27 червня, передають Патріоти України.

Телець

Особливу увагу звертайте на дорогу та все, що пов'язано з різними поїздками, бо цього тижня вони для вас можуть бути непередбачуваними та небезпечними. Дотримуйтесь правил дорожнього руху та здорового глузду.

Лев

Як би ви не прикривалися стабільністю, але постійне повторювання одних і тих же рухів таки набридає. І коли ви вже живете і працюєте на автоматі і немає простору для творчості, то це все може призводити до нудьги та втоми.

Діва

Нерви нині – як тугі канати, і вас може виводити з себе будь-яка дрібниця, не кажучи вже про такі важливі речі як гостре слово, сказане про вас. Ви схильні болісно сприймати навіть кривий погляд, кинутий у ваш бік.

Терези

Спостерігається якась суцільна вервечка проблем, яким кінця-краю не видно: то щось ламається, то люди дивні трапляються, то виникають питання зі здоров'ям, та й грошей цього тижня у вас на все це бракуватиме.

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. Їх довго намагаються повернути: Астрологи назвали знаки Зодіаку серед жінок, за якими "сохнуть" колишні

середа, 4 серпень 2021, 11:00

Астрологи назвали знаки Зодіаку серед жінок, які врізаються в пам'ять чоловіків назавжди, повідомляють Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ. Овен. Це фатальні жінки, які здатні роздобути абсолютно будь-якого чоловіка. Більш того, вони часто...

Життя перетвориться на казку! Названо чотирьох щасливчиків серпня за знаком Зодіаку

середа, 4 серпень 2021, 10:56

Астрологи, які раніше розповіли про представників гороскопу з найскладнішим характером , назвали три найбільш везучі знака в серпні. Удача буде їм посміхатися у всіх сферах. Про це пише "Словофраза", передають Патріоти України. Лев. Останній місяць лі...