"Прийшов по душу Путіна": Астролог покепкував через жахливе небесне знамення напердодні дня народження кривавого тирана

7 жовтня володарю Кремля має виповнитися 69 років.

6 жовтня до Землі наблизиться великий астероїд 1998 SD9, який пролетить на відстані 2,5 мільйона кілометрів від нашої планети. Астролог Влад Росс вирішив пожартувати про швидку кончину Володимира Путіна через наближення астероїда, передають Патріоти України.

За його словами, астероїд пролетить поряд із Землею в день включення Соляра Путіна. "Увага, астероїд. Поруч із Землею на наступному тижні пролетить потенційно небезпечний камінь в день включення Соляра Путіна! Мабуть, прийшов по його душу!", - написав Влад Росс в своєму Facebook.

Варто зазначити, що солярний день народження може відрізнятися від календарного з різницею в один день. Саме в момент включення Соляра (час/місце/обставина - ред.), як стверджують астрологи, на людину впливають особливі доленосні на рік енергії.

А 7 жовтня президент Росії Володимир Путін буде відзначати свій 69-й день народження. За даними NASA, розмір 1998 SD9 коливається між 44 і 100 метрами в ширину. Небесне тіло вважається потенційно небезпечним для Землі, і, як розповідають вчені, воно більше за лондонський Біг-Бен (96 метрів) і Нью-Йоркську статую Свободи (46 метрів).

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Для кого стане доленосним останній понеділок осені - гороскоп на 28 листопада

понеділок, 28 листопад 2022, 7:53

28 листопада ризикуєте посваритися з коханими і батьками. Складну розмову перенесіть на кілька днів. Тоді легше і швидше знайдете спільну мову. Про це розповідає астрологиня Олена Максимова. . "Тиждень сприяє для входження у ваш дім новонароджених і в...

Весь рік будуть гроші та удача: Які 3 місця в будинку потрібно прибрати перед Новим роком 2023

неділя, 27 листопад 2022, 12:30

Новий рік 2023 стукне зовсім скоро. Перед новорічними святами можна залучити в своє життя удачу, успіх, гроші та везіння, які бубуть з вами весь рік Кролика. Для цього потрібно зробити всього три речі в будинку, щоб фінансова удача супроводжувала вас з...