"Прийшов по душу Путіна": Астролог покепкував через жахливе небесне знамення напердодні дня народження кривавого тирана

7 жовтня володарю Кремля має виповнитися 69 років.

6 жовтня до Землі наблизиться великий астероїд 1998 SD9, який пролетить на відстані 2,5 мільйона кілометрів від нашої планети. Астролог Влад Росс вирішив пожартувати про швидку кончину Володимира Путіна через наближення астероїда, передають Патріоти України.

За його словами, астероїд пролетить поряд із Землею в день включення Соляра Путіна. "Увага, астероїд. Поруч із Землею на наступному тижні пролетить потенційно небезпечний камінь в день включення Соляра Путіна! Мабуть, прийшов по його душу!", - написав Влад Росс в своєму Facebook.

Варто зазначити, що солярний день народження може відрізнятися від календарного з різницею в один день. Саме в момент включення Соляра (час/місце/обставина - ред.), як стверджують астрологи, на людину впливають особливі доленосні на рік енергії.

А 7 жовтня президент Росії Володимир Путін буде відзначати свій 69-й день народження. За даними NASA, розмір 1998 SD9 коливається між 44 і 100 метрами в ширину. Небесне тіло вважається потенційно небезпечним для Землі, і, як розповідають вчені, воно більше за лондонський Біг-Бен (96 метрів) і Нью-Йоркську статую Свободи (46 метрів).

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У п'ятьох знаків розпочнеться період злету і перемог: Гороскоп на 27 березня

понеділок, 27 березень 2023, 7:25

27 березня найбільш яскраві події відбуватимуться у віртуальному просторі, запевняэ астрологиня Олена Максимова. "Добре почуватимуться ті, що мають кілька джерел прибутків, - говорить астрологиня. – Понеділок – день непродуманих рішень і порожніх обіця...

Тиждень успіху та перемог: Яким знакам зодіаку найбільше щаститиме з 27 березня по 2 квітня

понеділок, 27 березень 2023, 5:55

Протягом тижня з 27 березня по 2 квітня легко засвоюватимуться звички. Люди ставатимуть залежними від ліків, розповідає астрологиня Олена Максимова. "Не варто цього тижня починати грати на автоматах, брати до рук карти чи пляшку, - говорить астрологиня...