Притягують лихо і "крадуть" бюджет: Яких речей потрібно позбутися до Нового року

Астрологи розповіли, які п'ять старих речей потрібно позбутися до Нового року, щоб вони не позначилися негативно на фінансах. Про це повідомляє "7 днів", передають Патріоти України.

Квитанції

За словами астрологів, старі чеки, квитанції та папери, які вже не знадобляться, можуть гальмувати грошовій потік у сімейний бюджет.

Одяг

Із шафи потрібно прибрати речі, які вже давно не одягали. Їх можна віддати на благодійність, у секонд-хенди.

Косметика

Також варто викинути косметику, що вже не придатна для використання, зіпсовані речі та нижню білизну.

Зіпсовані предмети побуту

Як вважають експерти, потрібно позбутися старого вінику, оновити засоби для прибирання. Викинути зіпсований посуд, всі чашки з тріщинками. Таким чином, у дом не зайде надмірний стрес, депресія.

Зав'ялі квіти

Зав'ялі квіти, надбитий магнітик на холодильнику, старий амулет також варто кинути у смітник.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Один із найвдаліших днів: Гороскоп Павла Глоби на 18 січня для всіх знаків Зодіаку

понеділок, 17 січень 2022, 22:29

Гороскоп на 18 січня 2022 року прогнозує Тельцям метушливий день. Риб чекає енергетичне спустошення. День підходить для вирішення багатьох справ – робочих та особистих, передають Патріоти України.

Все таємне стане явним: Гороскоп на 18 січня для всіх знаків Зодіаку за картами Таро

понеділок, 17 січень 2022, 20:57

Гороскоп для всіх знаків зодіаку за картами Таро на 18 січня 2022 року розповідає, що Левам варто відкрити серце, а Ракам може бути боляче. Читайте детальний і точний гороскоп Таро на 18 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку в матеріалі від езотерики...