Путін хоче знищити весь світ: Відомий астролог назвав терміни можливого ядерного удару

Відомий астролог Влад Росс прогнозує навесні небезпеку застосування тактичної ядерної зброї президентом Росії Володимиром Путіним, передають Патріоти України.

Влад Росс вважає, що навесні Путін буде загнаним у кут. "Травень взагалі може стати героїчним і переможним (для України – ред.). Але там буде небезпека застосування тактичної ядерної зброї з боку загнаного в кут щура. Путін завжди говорив – якщо мене заженуть у кут, я накинуся і натисну на червону кнопку", – розповів астролог.

Він також провів паралелі між президентом РФ та німецьким фюрером Адольфом Гітлером, сказавши, що обидвох у дитинстві били їхні батьки.

"Путіна лупили одразу два прийомних батька. І ось він хоче дитячою своєю травмою помститися всьому світу і знищити його. Але є дуже хороша на цей момент сентенція в сенсі, що його наказ вже не буде прийнятий. І навіть якщо він натисне на червону кнопку, то скоріш за все, атомна війна не відбудеться", – заспокоїв Влад Росс.

"Але все таки Юпітер, жорсткий квадрат Плутона… Плутон – це символ смерті, глобальної катастрофи. Тим більше, буде в нас коридор затемнень – квітень-травень, він дуже небезпечний", – попередив астролог.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Буде досить важким": Мольфар Макс Гордєєв назвав особливо небезпечні дні жовтня і міста під загрозою

четвер, 28 вересень 2023, 11:22

Відомий український мольфар Макс Гордєєв розповів, що жовтень 2023 року стане вирішальним місяцем для України під час війни з Росією. За прогнозом екстрасенса, другий осінній місяць для українців буде нелегким. Про це Гордєєв говорив під час інтерв'ю У...

Незвичайний гороскоп: Чого не можуть терпіти різні знаки зодіаку. У точку про всіх!

четвер, 28 вересень 2023, 8:15

10 речей, які дратують кожний знака зодіаку, передають Патріоти України.