Путін скоро помре через зраду: Нумеролог назвав терміни та ім'я "Юди"

Президент Росії Володимир Путін може загинути через зраду когось із близького оточення - про це свідчить нумерологічний аналіз дати народження господаря Кремля. Змова і переворот в Росії можуть відбутися в РФ вже до кінця місяця, а на роль зрадника ідеально підходить міністр оборони РФ Сергій Шойгу. Такий прогноз озвучив нумеролог і таролог Владислав Грицай, передає Україна 24, передають Патріоти України.

"Згидно його (Путіна, - ред.) дати народження він йде, і він помирає через зраду когось із близького оточення", - сказав нумеролог. Переворот в Росії повинен трапитися вже в кінці поточного місяця. Почнеться він з Білорусі, а закінчиться в Москві.

"У нього велика ймовірність десь до кінця березня, що його зрадить близьке оточення. Я переглядав різні варіанти. Першим повинен піднятися Мінськ. Я думаю, що з Білорусі почнеться, саме з генеральських чинів якийсь саботаж. Потім повинен піднятися Пітер. Потім, найимовирнише, хтось в Сибіру - місто я маю на увазі, і Москва потім. Але все це відбуватиметься з подачі генералів з близького оточення", – сказав Грицай.

За його словами, прорахувати, хто саме зрадить Путіна, досить складно, але це точно людина з близького оточення. Ініціаторами змови будуть двоє - воєначальник і політик або бізнесмен. "Той же Шойгу, наприклад, дуже підходить на цю роль", - додав Грицай.

Нумеролог-таролог додав, що люди, у яких в даті народження є подвійна сімка зазвичай закінчують життя з шизофренічними розладами. Путін народився в сьомий день місяця, а сума чисел в його даті народження 7.10.1952 також дорівнює семи.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Життя кардинально зміниться: Які важливі події принесе жовтень знакам зодіаку

субота, 30 вересень 2023, 11:30

Після повного місяця, що зійде на небі сьогодні, життя багатьох знаків Зодіаку почне змінюватися, вважають астрологи, передають Патріоти України з посиланням на Chatelaine. У когось зміни торкнуться особистого життя, комусь доведеться розлучитися з чим...

Який ваш природній дар за датою народження? Дізнайтесь просто зараз!

субота, 30 вересень 2023, 8:12

Кожного з нас природа наділила певними здібностями, реалізація яких і забезпечує наш життєвий успіх! Безталанних людей не буває, передають Патріоти України. Однак далеко не у кожного здібності виявляються ще в юності – багато людей усвідомлюють своє пр...