Рай у курені не для них: Чотири меркантильні жінки за знаком Зодіаку, які шукають багатих наречених

З дитинства нам вселяють, що з милим і рай в курені, проте цими казками не проймеш чотирьох представниць зодіакального кола. За словами астрологів, жінки деяких знаків Зодіаку переконані, що немає щастя без товстого гаманця, і готові віддати все, щоб вигідно вийти заміж, передають Патріоти України.

Меркантильні жінки за знаком Зодіаку

Телець

Представниці цього знаку Зодіаку, за словами астрологів, напевно, найбільш меркантильні з усіх. Вони готові кинути чоловіка і дітей, якщо будуть не задоволені своїм життям, і у них з'явиться шанс впасти в обійми більш заможного чоловіка.

Близнюки

Точно так же, як і Тельці, жінки-Близнюки готові кинути все і відразу, якщо на горизонті з'явиться людина, здатна задовольнити всі матеріальні потреби. Мріючи про краще життя, представниці цього знака Зодіаку постійно знаходяться в пошуку більш вигідної партії.

Скорпіон

Пристрасні, хитрі, жадібні жінки-Скорпіони не соромляться того, що хочуть від життя все. Більш того, знайшовши багатшого чоловіка, вона звинуватить у всьому свого колишнього, який не спромігся перетрудиться і влаштувати їй хороше життя. Також не виключено, що її нового обранця спіткає та ж доля, адже завжди знайдеться людина з гаманцем товстіший.

Водолій

Представниці цього знаку Зодіаку дуже швидко втомлюються від постійного ниття свого чоловіка, який звинувачує в своїх бідах всіх, крім самого себе. Не страждаючи докорами сумління, жінка-Водолій може легко кинути свого партнера, якщо у неї з'явився шанс завоювати заможного чоловіка. Народжені під цим знаком представниці прекрасної статі впевнені, що народжені для розкоші і комфорту, а похмура рутина і постійна економія - це не про них.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

А ви не в списку? Які знаки зодіаку ведуть наймарнотратніший спосіб життя

четвер, 21 вересень 2023, 9:09

Гроші правлять світом. Хочемо ми того чи ні, але в нашому житті це твердження часто виявляється чистою правдою. Проте це не завжди означає щось погане, передають Патріоти України. Хтось – справжній годувальник і вміє зберігати свої заощадження. Інші зн...

Гороскоп жіночого щастя за датою народження. Дізнайтеся, що вам потрібно!

четвер, 21 вересень 2023, 7:08

Чого хочуть жінки? У чому полягає жіноче щастя? Ці питання напевно ставив кожен чоловік, проте на це питання не можна відповісти однозначно, передають Патріоти України. Адже кожна людина індивідуальна. Для однієї дами змістом її життя буде сім’я і діти...