Ретроградний Нептун змусить зняти "рожеві окуляри": Астрологи розповіли, які три знаки Зодіаку зберуть всі "плюшки" у липні

Ретроградний Нептун, який вступив у права після Меркурія, буде в русі до 28 листопада. Це сприятливий період для виконання таємних бажань та очікування подарунків від долі, повідомляють Патріоти України.

Період характеризується тим, що багато хто знімає «рожеві окуляри» й починає по-новому бачити багатьох людей, події та перспективи. Деяким знакам зодіаку пощастить більше за інших.

Дівам потрібно сміливо йти за мрією, навіть за найфантастичнішою, і вона обов'язково здійсниться. Це призведе до успіху та радості. Діва отримає навіть те, на що особливо й не сподівалася.

Риби, які зазвичай плекають свої мрії, отримають все сповна. Є можливість кар'єрного росту. Варто братися за амбітні проєкти — вони обов'язково будуть успішними. У період ретроградного Нептуна у Риб немає перешкод.

Терези у цей період будуть потопати у променях слави та приємних моментах. Багато бажань Терезів здійсняться й закладуть міцну основу для майбутнього великого успіху.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Грошові надходження, обман або режим економії: Фінансовий гороскоп на тиждень 25-31 жовтня - що чекає на вас

понеділок, 25 жовтень 2021, 10:47

4Розташування планет на цьому тижні забезпечує стабільне матеріальне становище багатьом представникам зодіакального кола. Ймовірні премії, підвищення заробітної плати або додатковий дохід. Однак деяким все ж доведеться включити режим економії і утримат...

Підвищення, премії і грошові подарунки: Астрологи назвали знаки Зодіаку, на які до кінця жовтня чекає фінансовий успіх

понеділок, 25 жовтень 2021, 10:27

Гороскоп на останній тиждень жовтня 2021 розповість про знаки Зодіаку, яким цей час принесе немислиме фінансове везіння. Астрологи розповіли, хто ці щасливчики, і як їм скористатися унікальним шансом, які нададуть зірки і планети з 25 по 31 жовтня. Про...