Ретроградний Нептун змусить зняти "рожеві окуляри": Астрологи розповіли, які три знаки Зодіаку зберуть всі "плюшки" у липні

Ретроградний Нептун, який вступив у права після Меркурія, буде в русі до 28 листопада. Це сприятливий період для виконання таємних бажань та очікування подарунків від долі, повідомляють Патріоти України.

Період характеризується тим, що багато хто знімає «рожеві окуляри» й починає по-новому бачити багатьох людей, події та перспективи. Деяким знакам зодіаку пощастить більше за інших.

Дівам потрібно сміливо йти за мрією, навіть за найфантастичнішою, і вона обов'язково здійсниться. Це призведе до успіху та радості. Діва отримає навіть те, на що особливо й не сподівалася.

Риби, які зазвичай плекають свої мрії, отримають все сповна. Є можливість кар'єрного росту. Варто братися за амбітні проєкти — вони обов'язково будуть успішними. У період ретроградного Нептуна у Риб немає перешкод.

Терези у цей період будуть потопати у променях слави та приємних моментах. Багато бажань Терезів здійсняться й закладуть міцну основу для майбутнього великого успіху.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Сила, з якою треба рахуватися": Карпатська мольфарка розповіла про закінчення війни в Україні і назвала фактор, який буде найбільш вагомиий

неділя, 3 березень 2024, 7:43

Розпочата Кремлем війна триває вже більше двох років, і їй, здається, не видно логічного кінця, передають Патріоти України. З кожним днем оптимізму стає все менше як у українців, так і у наших союзників. І це не дуже добре, так як згідно з пророцтвом к...

Тримайтеся від них подалі! Астрологи назвали найжорсткіших аб'юзерів серед знаків зодіаку

неділя, 3 березень 2024, 6:47

Астрологи назвали знаки зодіаку, представники яких більше за інших схильні до маніпуляцій, тиску та відстоювання своїх інтересів у жорсткій формі, пише ukr.media. ЛевПредставники цього знаку дуже люблять розкіш і все, що пов'язане з якістю життя. Вони ...