Романтичні знайомства та подарунки від коханих: Яким знакам Зодіаку зірки обіцяють особливе щастя у вересні

Новий місяць, який щойно розпочався, виявиться невдалим для трьох знаків зодіаку, але при цьому ще трьом принесе приємні сюрпризи. Це будуть і нові романтичні відносини, і вигідні ділові проекти. Є шанс отримати бажаний подарунок. Такий прогноз дав відомий астролог, суддя проекту «Битва екстрасенсів» (СТБ) Хаял Алекперов, повідомляють Патріоти України.

Для Тельців вдалим буде початок місяця. Кар'єра піде в гору, з'явиться можливість проявити себе на більш високому рівні. У міжособистісних стосунках буде шанс почати все заново: забути старі образи і покласти край суперечкам. Вересень стане сприятливим місяцем для сімейних Тельців.

Одиноким Ракам вересень принесе романтичні знайомства, які з великою ймовірністю переростуть у тривалі стосунки. При цьому Ракам, плануючи свої дії, варто фільтрувати інформацію, що надходить, щоб не бути обдуреним.

Для Дів приємним періодом стане кінець вересня. Зірки обіцяють здійснення бажань і подарунок, про який довго мріялося. Початок осені може здатися складним, але потім все обернеться якнайкраще.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Бережіться! Три знаки Зодіаку ризикують втратити багато грошей у жовтні - їх можуть переслідувати невдачі

четвер, 21 жовтень 2021, 1:00

Жовтень приготував кілька неприємних сюрпризів для трьох знаків зодіаку. Їм варто бути обережними з фінансами. Астрологи видання Рroiezionidiborsa назвали тих, хто ризикує втратити багато грошей у жовтні. Їх можуть переслідувати невдачі, зазначають Па...

Варто зосередитися саме на цьому: Чого бракує для щастя жінкам різних знаків Зодіаку

четвер, 21 жовтень 2021, 0:22

У кожної жінки - своє поняття про щастя. На це впливає безліч факторів, включаючи і зоряну карту при народженні. Портал Mixer розповів, що, на думку астрологів, потрібно жіночим представникам всіх знаків Зодіаку для щастя, передають Патріоти України. О...