Ризикувати не можна: Астрологи назвали знаки Зодіаку, яким варто проявити обережність

Гороскоп на кінець травня говорить про те, що весна буде закінчуватися напружено і не для всіх вдало. З 28 травня Меркурій вступить в ретроградний рух, а перед цим пройшла досить складна Повня. Астролог назвав знаки Зодіаку, яким категорично не можна ризикувати в останні дні травня і потрібно проявити максимум обережності. Про це пише SlovoFraza, передають Патріоти України.

Лев

Будьте обережні у своїх вчинках, особливо в тих, які можуть бути прийняті неоднозначно. Вони можуть змусити ваших близьких або друзів змінити думку про вашу персону. Також зверніть увагу на здоров'я, оскільки є ризик перевантажити нервову систему, серце і судини.

Діва

Астролог нагадав Дівам, що іноді потрібно йти на компроміс і тренувати своє вміння домовлятися з іншими людьми, інакше проблеми в особистій сфері від вас не підуть. Вільний час присвятіть здоров'ю хребта - вирушайте на масаж.

Скорпіон

Найближчими днями можливі травми - користуйтеся обережно електричними приладами, а роботи на будівництві відкладіть на пару днів. У професійній сфері вам може перешкодити скептицизм - це ускладнить розвиток.

Козоріг

Найближчі дні будуть дуже складними, і особливу увагу варто звернути на настрій вашого партнера. Не виключено, що він вже давно і сильно ображається на вас, а зараз настав останній шанс, щоб зупинити його від розриву і відходу.

Який знак зодіаку очікує бурхливий роман, а який - затяжні сварки: Любовний гороскоп на серпень

четвер, 5 серпень 2021, 10:56

Початок місяця обіцяє одиноким Овнам перспективні знайомства. Цілком можливо, що спонтанна романтична зустріч стане початком бурхливого роману. Серпень обіцяє Тельцям гармонію у сфері особистих відносин. У представників знака є всі шанси залагодити дав...

Все вирішить один постріл: Астролог передрік Лукашенку долю президента Гаїті

четвер, 5 серпень 2021, 9:29

Серпень 2021 року не пройде спокійно для Білорусі, як і останній місяць літа торік – білоруси знову вийдуть на протест. Про це в коментарі Главреду заявив астролог Влад Росс. Астролог вважає, що Олександру Лукашенку недовго залишилося правити, передают...