Що потрібно встигнути зробити кожному знаку до Нового року - поради астролога

Щоб у новому році добитися успіху і бути щасливим, кожному знаку зодіаку в останній місяць 2022 року важливо встигнути завершити певні справи або почати нові. Про це в коментарі "Главреду" розповів астролог Влад Росс, передають Патріоти України.

Астролог дав рекомендації, що повинен встигнути зробити до Нового року кожен знак зодіаку.

Овну до настання нового року важливо встигнути зайнятися психологією, проаналізувати свої думки, почуття і вчинки. Не будуть зайвими заняття парапсихологією і окультними науками.

Телець до 2023 року повинен встигнути розширити своє коло спілкування: знайти друзів, налагодити контакт із людьми, вступити в організацію або стати частиною колективу.

Близнюки повинні встигнути досягнути певних цілей, просунутися по кар'єрних сходах, піднятися на новий рівень успіху або підкорити Джомолунгму.

Раку до Нового року важливо з'їздити за кордон, якщо йому випаде така можливість. Якщо ж закордонна поїздка ніяк не можлива, то буде корисним помандрувати перед святами країною і відвідати ту точку, де Рак давно мріяв побувати.

Лев до початку 2023 року потрібно знайти сексуального партнера і зайнятися сексом.

Діва до Нового року повинна встигнути вступити в шлюб, якщо не зробила цього в попередні місяці року.

Терезам у році, що минає, важливо звернути увагу на здоров'я і вчасно вилікувати хворобу. Також до Нового року їм потрібно встигнути зробити ту операцію, яку вони давно відкладали. Може йтися і про хірургічну, і про пластичну операцію. Або ж – зайнятися спортом.

Скорпіону важливо до Нового року зайнятися творчістю або зачати дітей.

Стрільцю потрібно встигнути обзавестися власним будинком, землею або городом. Також важливо до Нового року відвідати родичів або батьків.

Козерогу до настання 2023 року необхідно встигнути обзавестися новими друзями і приятелями, з'їздити у відрядження та укласти важливі контракти, особливо грошові.

Водолію до Нового року потрібно вирішити свої матеріальні проблеми, а також так трансформувати свій бізнес або роботу, щоб зрештоюперед ним відкрилися якісь додаткові можливості. Корисним буде в останній місяць року, що минає, повернутися до старих перспективних проектів, здатних принести гарний прибуток.

Рибам важливо зайнятися самопізнанням, а також розпочати важливі довгострокові проекти. Рибам в останній місяць року, що минає, багато чого в житті можна трансформувати і створювати великі зміни. Завдяки цьому докорінно може перемінитися їхнє життя.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Притягують багатство та успіх! Названо чотири знаки зодіаку, які краще за інших вміють заробляти гроші

понеділок, 30 січень 2023, 23:38

До деяких людей гроші йдуть у руки легше, ніж до решти. Астрологи переконані, що вміння заробляти та примножувати своє багатство залежить від знаку зодіаку, передають Патріоти України. Є щасливчики, які стають мільйонерами, і для цього їм не потрібно в...

Сьогодні зірки обіцяють сприяння у пошуках кохання: Гороскоп на 30 січня

понеділок, 30 січень 2023, 6:59

30 січня – тривожний і неспокійний день. Уникайте конфліктів. Про це розповіла астрологиня Олена Максимова. . "Знадобиться уміння вчасно реагувати на неочікувані проблеми, - каже астрологиня. - Особливо складно вестиметься малечі та літнім людям. Не ...