Сім п'ядей у лобі: Астрологи розповіли, які знаки Зодіаку найрозумніші з дитинства - дивують своїми знаннями

Фахівці з езотерики і астрологи вважають, що планета-покровитель і знак Зодіаку, під яким народилася людина, роблять прямий вплив на її здібності. Комусь науки даються легко, а хтось повинен докласти масу зусиль, зазначають Патріоти України.

Стрілець (24 листопада - 22 грудня)

Діти, народжені під цим знаком, володіють аналітичними здібностями. Їм простіше, ніж іншим, запам'ятовувати інформацію на уроках. Також вони легко самонавчаються, що допомагає їм "наздогнати" шкільну програму, якщо з якоїсь причини вони пропускають уроки.

Знання, отримані Стрільцями з дитинства, допомагають їм далі в житті - використовувати корисну інформацію можна в науці, бізнесі або творчості. Особливість Стрільців полягає в тому, що вчити вони будуть тільки те, що їм цікаво або потрібно. Якщо дитина не розуміє, як їй стане в нагоді та чи інша інформація, запам'ятовувати її вона не стане.

Водолій (21 січня - 19 лютого)

Представники повітряного знака народжуються з синдромом чомучки. До речі, існують з такою якістю все життя, і анітрохи їм це не заважає. Водолії дуже допитливі, завжди готові пізнавати щось нове.

Діти-Водолії швидше за інших засвоюють нову інформацію, цікавляться всім підряд, якщо є можливість. Саме про них кажуть: "Вбирає, як губка". Нюанс полягає в тому, що дуже швидко дітям (як і дорослим) Водоліям набридає те, що вони роблять.Тому люди, народжені під цим знаком, завжди знаходяться в пошуку чогось нового і цікавого.

Лев (23 липня - 21 серпня)

У вогняних Левів немає якихось особливих здібностей до вивчення тих чи інших наук. Їх основний двигун - природна жага успіху, слави і визнання. Саме тому все, що їм дано, вони активно беруть і схоплюють на льоту будь-які знання. Мозок Левів працює в напрямку вічного руху до "жовтої майки переможця".

Харизматичним Левам з дитинства важливо отримувати увагу однолітків і дорослих, виділятися з натовпу і відрізнятися від всіх інших. Тому представники вогняного знака роблять максимум, щоб домогтися поставленої мети і отримати бажане. Не може ж бути хтось, краще за них, вірно?

Діва (22 серпня - 23 вересня)

З самого дитинства дитина-Діва буде злегка замкнутою і відстороненою. Поки інші діти грають на майданчику, Діва вчиться. Таких дітей, як правило, дуже складно змусити робити щось в команді, вони вважають за краще самостійність і незалежність.

Така якість переслідує і дорослих Дів - вони часто стають незамінними фахівцями і справжніми професіоналами, так як дуже багато часу приділяють самоосвіті.

Перевага Дів полягає в тому, що вони не бояться зізнатися, якщо чогось не знають. Навпаки - активно заповнюють прогалини в знаннях і вчаться ще старанніше, щоб зміцнити свої позиції і придбати корисний досвід.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Намічається важливий поворот у житті: Рік Тигра буде доленосним для трьох знаків Зодіаку - такої удачі ще не було

понеділок, 24 січень 2022, 15:00

Рік Чорного Водяного Тигра буде насиченим і повним подіями для багатьох представників зодіакального кола. Але тільки п'ять щасливчиків можуть розраховувати на прихильність великої смугастої кішки і щедрі подарунки долі, зазначають Патріоти України. Фі...

Фатальна любов чи загроза весіллю: Любовний гороскоп на тиждень 24-30 січня

понеділок, 24 січень 2022, 14:22

Любовний гороскоп на тиждень розповість, кому зі знаків варто утриматися від нових знайомств, а кому очікувати поворотних подій в сімейних відносинах, передають Патріоти України. Початок тижня буде просто-таки ідеальним для побачення з новим шанувальни...