Сліпуче посміхаються та заразливо сміються: Відома астрологиня назвала найбільш кокетливих жінок Зодіаку

Кокетство — перша стадія флірту, спрямована на все оточення без винятку. Подивившись, як об'єкти, в яких пускають бісики, реагують на знаки уваги, кокетки часто роблять висновки про те, чи варто заводити з ними взаємини чи ні. Добре б заздалегідь знати, хто здатний на такий прояв флірту, а хто — ні. Астрологиня Людмила Булгакова назвала найбільш кокетливих жінок зодіаку, передають Патріоти України.

Близнята (22.05 – 21.06)

Близнята — знак легкий, але далеко не такий легковажний, як це може здатися на перший погляд. Проте мистецтво флірту його представниці опанували чудово, і тільки стріляниною очима ніколи не обмежуються. Вони знають, як дати об'єкту своєї уваги надію на продовження стосунків, потім її відібрати, а потім повернути назад — в результаті "жертва" готова йти за ними буквально на край світу.

Тереза (24.09 – 23.10)

Терези — ще один легкий в енергетичному плані знак, його представниці легко спілкуються з тими, хто їм симпатичний, зацікавлюють їх ерудицією і підкорюють витонченістю — і те, і те притаманне їм від народження, а також умінням розбиратися в мистецтві, що є якістю набутою. Водночас вони залучають чоловіків, які їх оточують, тонкими натяками, вишуканими компліментами, а також тим, що нічим їх не напружують і не "вантажать".

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільці властивою їм чарівністю можуть не тільки зачаровувати представників протилежної статі, але і брати міста, якщо, звичайно, їм це було б потрібно. Вони так сліпуче усміхаються, так заразливо сміються і так легко спілкуються, що чоловіки впевнені: вони знайшли ту, яка буде їм одночасно і другом, і коханою. Представниці знака не прагнуть заміж і не тиснуть в цьому сенсі на знайомих чоловіків, що ще більше привертає до них останніх.

Джерело: ТСН.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Дерзайте, у вас все вийде: Астрологи розповіли, кому зі знаків Зодіаку пощастить в коханні з 6 по 12 грудня

вівторок, 7 грудень 2021, 11:24

Гороскоп на грудень 2021 говорить про те, що останній місяць року стане непередбачуваним і оригінальним. Можливі несподівані ситуації та зустрічі, які стануть початком низки приємних подій. Астрологи назвали знаки зодіаку, яким неймовірно пощастить в к...

Їм дуже пощастить! П'ять знаків Зодіаку будуть винагороджені долею за свою працю у 2022 році

вівторок, 7 грудень 2021, 9:56

2021 рік, який наближається до кінця, був сповнений злетів і падінь і, можливо, став вирішальним для деяких людей. Але зірки прогнозують наступний рік ще більш успішним, але не всім, зазначають Патріоти України. Астрологи видання Рroiezionidiborsa виз...