Спокусники за визначенням: Астролог назвала найгарячіших чоловіків Зодіаку

Вважається, що всі чоловіки думають тільки про одне — жінкам не треба пояснювати, про що саме, а тому є палкими за визначенням. Насправді це так і одночасно не так. Основний інстинкт дійсно часто керує їхньою поведінкою і вчинками, велелюбність кожного конкретного чоловіка залежить від багатьох інших причин, зокрема і від часу народження. Астрологиня Людмила Булгакова назвала найпалкіших чоловіків зодіаку, передають Патріоти України.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Чоловіки-Стрільці є спокусниками за визначенням — ще не народилася така жінка, яку вони не могли б зачарувати. Красені, оптимісти, доброзичливі, з прекрасним почуттям гумору — вони не розчаровують свою пасію ні в моральному, ні в матеріально плані. Щоправда, насолоджуватися товариством чоловіки-Стрільця його дамі доведеться недовго: завойована фортеця недовго буде йому цікава, і він вирушить на пошуки нової.

Рак (22.06 – 22.07)

Чоловіки-Раки часто виробляють оманливе враження: вони здаються скромними і сором'язливими, хоча — за найближчого розгляду — виявляється, що вони здатні на справжній ураган почуттів. Додайте сюди чарівність, яку вони мають, і стане зрозуміло, наскільки пристрасними коханцями вони є. До того ж представники цього знака — одні з найвідданіших представників зодіаку: найчастіше вони, як лебеді, вибирають супутниць життя раз і назавжди.

Телець (21.04 – 21.05)

Чоловіки-Тельці мають уповільнену реакцію: кохання з першого погляду — не для них, вони довго придивляються до своєї обраниці і, тільки зробивши висновок, що вона відповідає всім його вимогам, кидаються в роман — як у вир головою. Вони можуть продемонструвати пристрасть такої сили, що позаздрить найпотужніший вулкан: з шумом, гамором і електричними іскрами. Проживуть чоловіки-Тельці зі своєю пасією все життя або швидко розлучаться, залежить від безлічі факторів — єдиного закону тут немає.

Джерело: ТСН.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Не чекайте від них пристрасті! Найбільш "холодні" знаки Зодіаку, які не вміють проявляти почуття

вівторок, 28 вересень 2021, 22:30

Є люди, яким в силу різних життєвих обставин важко висловити свої почуття. Холодність - це риса, яка зазвичай виражається байдужістю до проблем і емоцій інших людей. Астрологи видання Аiredesantafe назвали чотири найбільш "холодних" знаки зодіаку. Вони...

Не мовчіть, якщо вам хтось подобається: Гороскоп Павла Глоби на 29 вересня для всіх знаків Зодіаку

вівторок, 28 вересень 2021, 22:29

Гороскоп на 29 вересня 2021 року прогнозує Овнам спокійний день. На Козерогів може чекати незапланований відпочинок. Час буде сприятливим для вирішення важливих життєвих дилем, зазначають Патріоти України.