Стихія має велике значення: Пари знаків Зодіаку, які ідеально один одному підходять

Астрологи розповіли, що на взаємини між людьми впливає не тільки їх знак Зодіаку, але і сама Стихія. У деяких пар дуже сильний кармічний зв'язок, тому їх кохання може бути довговічним, зазначають Патріоти України.

Земля і Вода

Ідеально один одному підходять Стихії Води і Землі. У цих парах Вода підживлює Землю, оскільки представники останньої Стихії не можуть самостійно приймати рішення. А ось земляні знаки Зодіаку вміють брати на себе відповідальність і завжди готові підставити своє плече. Тому їм разом буде дуже комфортно, легко і невимушено.

Водні знаки Зодіаку: Скорпіон, Рак, Риби

Земляні знаки Зодіаку: Телець, Козоріг, Діва

Вогонь і Повітря

Стихія Повітря буде тільки роздувати Вогонь і робити його максимально пекучим і яскравим. У цій парі представники вогняного знака Зодіаку будуть лідерами, саме вони будуть сяяти. Але в цілому такий стан справ буде влаштовувати повітряних знаків Зодіаку, адже вони більш приземлені в своїх проявах.

Вогняні знаки Зодіаку: Овен, Лев, Стрілець.

Повітряні знаки Зодіаку: Водолій, Близнюки, Терези.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Хвиля вогню і руйнувань": Екстрасенс прогнозує важкий період для України

четвер, 26 травень 2022, 11:28

Відомий український екстрасенс Рубіна Цибульська дала прогноз на осінь для України в 2022 році. Своїми прогнозами вона поділилася на YouTube-каналі, передають Патріоти України. "Імператор, який керує країною, знову стоїть на сторожі народу і захисту т...

Треба виконати важливу умову: Відомий астролог спрогнозував долю України на найближчі роки

середа, 25 травень 2022, 12:25

Відомий астролог Дмитро Уранус сказав, в якому випадку Україна може перемогти у війні з Росією. Але також він і застеріг від небезпеки, що нависла над нами, зазначають Патріоти України. За словами експерта, якщо зараз не довести війну до кінця, а прост...